Kas vyko

Edukacija „Pažink biblioteką!“ ir bibliotekininko profesiją Pasvalio rajono Vaškų gimnazijos Tetirvinų skyriaus darželio priešmokyklinei vaikų grupei

2022 10 13

„Pažink biblioteką!“ ir bibliotekininko profesiją – tai pažintinė ekskursija darželių bei pradinių klasių vaikų grupėms.

Šiandien šioje edukacijoje dalyvavo Pasvalio rajono Vaškų gimnazijos Tetirvinų skyriaus darželio priešmokyklinė vaikų grupė su atlydėjusiomis mokytojomis Ona Macaitiene ir Aušra Martinaityte-Matuziene.

Vaikučius svetingai pasitiko, bibliotekos erdves (Vaikų erdvę (III a.), Kūrybos ir edukacijų erdvę, Žaisloteką ir Šeimos kambarį (IV a.)) aprodė ir su jų teikiamomis paslaugomis supažindino bibliotekininkės Dalia ir Rasa.

Vaikams buvo pristatytos naujos knygelės. Pagal jas vaikai atliko trumpas užduotėles, kurios leido pajudėti bei į šį pasaulį pažvelgti kūrybiškai.

Taip pat buvo neapsieita ir be žaidimų. Vaikai išbandė interaktyvias grindis, stalo futbolą, oro ritulį ir kitus stalo žaidimus. Taip pat programuojamus robotukus bei įvairius konstruktorius.