Kas vyko

Edukacija „Pažink biblioteką!“ ir bibliotekininko profesiją Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos pirmokams

2022 10 17

„Pažink biblioteką!“ ir bibliotekininko profesiją – tai pažintinė ekskursija darželių bei pradinių klasių vaikų grupėms.

Šiandien šioje edukacijoje dalyvavo Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos pirmokai su atlydėjusia mokytoja Rita Balčiauskiene.

Vaikučius svetingai pasitiko, bibliotekos erdves (Vaikų erdvę (III a.), Kūrybos ir edukacijų erdvę, Žaisloteką ir Šeimos kambarį (IV a.)) aprodė ir su jų teikiamomis paslaugomis supažindino bibliotekininkės Lijana, Dalia ir Rasa.

Vaikams buvo pristatytos naujos knygelės (Emilia Dziubak „Gyvūnų būstai“, Lina Matiukaitė „Miesto detektyvas“, Betsy Luk „Povandeniniai gyvūnai“, Selemono Paltanavičiaus „Kiekvienam savas kąsnis“, Sam Taplin „Muzika prieš miegą“). Pagal paskutiniąją knygelę vaikai atliko trumpas užduotėles, kurios leido ne tik pajudėti, bet ir atsipalaiduoti.

Taip pat buvo neapsieita ir be žaidimų. Vaikai išbandė interaktyvias grindis, stalo futbolą, oro ritulį ir kitus stalo žaidimus. Taip pat programuojamus robotukus, įvairius konstruktorius bei lavinamuosius žaidimus.