Kas vyko

Biblioteka turiningai švenčia Pasvalio gimtadienį

2022 06 26

Šeštadienį Pasvalio šventėje biblioteka bpristatė Kultūros taką, kuriuo keliavo žaidimo „(Ne)pėsčias Pasvalys“ dalyviai! Kraštiečiai ir miesto svečiai atliko įdomias užduotis bei rinko lipdukus (kuriuos vėliau keitė į prizus).
 
Pasitikome palapinėje, pavadintoje „Biblioteka relaksuoja: knygų, muzikos ir kvapų erdvė“! Vidury šventinio šurmulio lankytojai atsipalaidavo masažinėje kėdėje, klausėsi švelnios patefono muzikos, mėgavosi natūraliais kvapais ir ekspromtu kūrė istorijas.
Kvietėme užsukti ir į biblioteką. Čia šeimos, poros ir pavieniai žaidėjai susipažino su tuo, ką turime išties unikalaus! Krašto galerijoje tikrino žinias apie Pasvalio kraštą. Garso ir vaizdo įrašų studijoje išbandė įvairius instrumentus. Rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje dėliojo kūrėjo rankraščio detales. Naujajame Kvapų ir ramybės kambaryje spėliojo, kuo kvepia gaiva. O kas nespėjo, darsyk gerai išmasažavo raumenis! (Beje, užsiregistravę, čia galite užsukti kasdien, ir po darbo parelaksuoti!) O taip pat ir atsigaivino - šventinis šeštadienis buvo tikrai karštas!
Susitikome ir prie Bernardo Brazdžionio paminklo, kur suteikėme galimybę atnaujinti žinias apie savo krašto poetą.
Kvietėme užsukti į bibliobusą. Daug kas mobiliojoje bibliotekoje lankėsi pirmąsyk ir buvo sužavėti! (Bibliobusas nuo rugsėjo keliaus į atokias rajono vietas ir džiugins skaitytojus.)
Paskutinė tako užduotis laukė Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje. Čia žaidėjai grožėjosi dailės galerijos lobynais ir šį tą apie ją sužinojo.
Tikimės, kad mūsų sukurtos užduotys leido pajusti bibliotekos dvasią, veiklos sudomino ir sužadino norą grįžti! Susitikime vėl!