Kas vyko

Aktyvi vasara Atvirame jaunimo centre

2022 07 17

Atvirame jaunimo centre praėjusią savaitę vasarojome aktyviai! Ketvirtadienį ir penktadienį vyko projekto „Turtingi vasaros atradimai: tobulėju, susipažįstu, bendrauju“ stovykla. Smagiose veiklose dalyvavo jaunuoliai iš viso Pasvalio rajono. Projektą įgyvendinome drauge su Pasvalio socialinių paslaugų centru.
Abu rytus Smegduobių parke mūsų kompaniją pasitiko treneris Eligijus Baranauskas. Dėkojame Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui! Dienas pradėjome su muzika ir kūną stiprinančia treniruote! Pasistengti teko ir dalyviams, ir Atviro jaunimo centro darbuotojoms Gintarei bei Laimai! Darėme pritūpimus, stiprinome pilvo presą... O Eligijus demonstravo ir prižiūrėjo, kad mankštintumėmės taisyklingai.
(Na, o gryname ore pasportavus, taip ir norisi patogiai klestelėti ir ramiai paskaityti knygą... Ir Jus kviečiame palaikyti vasarišką bei smagų gyvenimo balansą!)
Jaunieji stovyklos dalyviai ketvirtadienį taip pat išbandė savo galimybes ant skeitparko rampų! Paspirtukininkas Karolis Gikys papasakojo apie ekstremalų savo pomėgį, parodė triukų ir atskleidė paslapčių, kaip juos atlikti.
Taip pat susitikome su Pasvalio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja, bendruomenės pareigūne Modesta Bertašiūte! Ji pristatė savo pareigas – vyksta pas bendruomenes, susipažįsta su jaunimu... Taip pat fiksuoja ir pažeidimus. Kartu prisiminėme, kokių taisyklių reikia laikytis važinėjant paspirtuku ar dviračiais bei kitas vasaros aktualijas.
Pasportavę ir pakvėpavę grynu oru, visi drauge gaminome gardų naminį tinginį!
Jaunimas iš arčiau susipažino ir su Pasvalio bibliotekos įdomybėmis, daug naujo sužinojo Krašto galerijoje, atsipalaidavo Kvapų ir ramybės kambaryje.
Spėjome ir Pasvalį aplėkti! Išbandėme Krašto muziejaus interaktyvų maršrutą ir klausėmės, kokias istorijas pasakoja mūsų miestas.
Kitas stovyklos ratas su naujomis veiklomis – 19–20 liepos dienomis. Kviečiame registruotis telefonu 8 451 34 319!
Dalijamės pirmosios stovyklos dienos akimirkomis.