Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos
 • Mediatekos renginiai „Mono arba stereo“ erdvėje

  mediateka2„Mono arba strereo“ erdvėje rengiami kino seansai iš bibliotekos Mediatekos archyvų. Balandžio mėnesį įvyko du seansai: mažieji lankytojai buvo kviečiami pasižiūrėti animacinių filmų, o suaugusieji - pažintinės dokumentikos. Juos organizavusi Mediatekos vedėja Rasa Milerienė priminė, kad filmus erdvėje ar interneto skaitykloje gali žiūrėti ir pavieniai bibliotekos lankytojai.

  Skaityti daugiau...

 • Diliauskuose pagerbtas Eugenijaus Malinausko atminimas

  eugenijui malinauskui atmintiDiliauskų bibliotekoje pagerbtas lakūno ir baikerio Eugenijaus Malinausko ( 1961 - 2013) atminimas. Jo penktųjų mirtes metinių dieną - balandžio 7 d. - bibliotekoje ir Diliauskų kultūros namuose atidaryta panevėžiečio fotografo Andriaus Repšio fotografijų paroda „O jau penkis kartus žydėjo liepos“.

  Skaityti daugiau...

 • Jono Mališausko knyga gimtinei

  malisauskas 2018Kovo 28 d. bibliotekos Konferencijų salėje kraštietis literatas Jonas Mališauskas pristatė savo knygą „Saulėlydis tėviškėj", skirtą prie Pyvesos gyvavusiam gimtajam Šikšneliškių kaimui. Renginyje skambėjo autoriaus prisiminimai apie Tėviškę, jo eilės ir pagal eiles sukurtos dainos, kurias atliko Šilagalio (Panevėžio r.) kultūros centro kolektyvas „Šarma", pradinių klasių mokinys Haris Luzanovas, gimnazistas Kostas Kurliauskas.

  Skaityti daugiau...

 • Poezijos diena su gimnazistais

  poezijos diena svetaineiPasaulinę Poezijos dieną biblioteka pasipildė dviem naujom ypatingom knygom  - pirmaisiais dviejų jaunų  mūsų krašto kūrėjų eilėraščių rinkiniais. Tai – pasvalietės gimnazistės Viktorijos Muralytės „52“ ir pasvalietės gimnazistės Redos  Grigaitės „Dvi naktys“. Tą pačią dieną - kovo 21 d. - įvyko šių knygų pristatymas ir susitikimas su autorėmis Pasvalio bibliotekoje. Skambėjo eilės, skaitomos iš pristatomų rinkinių, deklamuojamos renginyje dalyvavusių literatų, dainuojamos gimnazijos gitaristų.

  Skaityti daugiau...

 • #All Digital Week 2018 bibliotekoje

  Silute-Pasvalys tiltasKovo 19-25 d. Europos Sąjungoje vyksta interneto savaitės akcija „All Digital Week“, per kurią gyventojai kviečiami parodyti savo žinias ir sugebėjimą naudotis interneto technologijomis. Šios akcijos proga biblioteka surengė Skype konferenciją su Pasvalio ir Šilutės TAU studentais.

  Skaityti daugiau...

 • Vytauto Kernagio atminimo valanda

  kernagio minejimeKovo 15 d. bibliotekos Mediatekos vedėja Rasa Milerienė surengė muzikinį paminėjimą lygiai prieš 10 metų išėjusiam žymiausiam lietuvių bardui - Vytautui Kernagiui. Šviesių Maestro dainų pasiklausyti atėjo TAU universiteto ir Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centras "Viltis" lankytojai.

  Skaityti daugiau...