Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2018 metų renginiai / Terapinės knygos „Viskas bus gerai“ pristatymas su mažąja Viktorija
 • Iniciatyva padėti medikams pandemijos akivaizdoje

  remeliai apsauginiams skydamsPasvalio bibliotekoje esančiais dvejais 3D spausdintuvais spausdinami rėmeliai apsauginiams skydams. Gamybai reikalingus skaidrius lakštus  teikia iniciatyvos organizatoriai - Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir „Robotikos mokykla“. Tokiu būdu pagaminti apsauginiai skydai iš bibliotekos bus išdalinti tiems, kam jų labiausiai reikia - žmonėms, dirbantiems su COVID-19 ligoniais.

  Skaityti daugiau...

 • Dailyraščio konkursas „O rašto tas grožis!“

  O rasto tas grozis 1

  Bibliotekos Vaikų erdvė ir Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo paglabos tarnyba pakvietė Pasvalio rajono 2-4 klasių mokinius dalyvauti dailyraščio konkurse „O rašto tas grožis!“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Dailyraščio darbus konkursui pristatė vaikai iš 7 rajono mokyklų. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės išvakarėse – kovo 10 d. – bibliotekoje atidaryta konkursinių darbų paroda ir surengti geriausių darbų autorių apdovanojimai. 

  Skaityti daugiau...

 • Kovo 11-osios akcija jaunimui

  kovo 11 ojiMinint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį Kovo 11-osios išvakarėse Pasvalio atviras jaunimo centras pakvietė Pasvalyje veikiančias jaunimo organizacijas, su vaikais ir jaunimu dirbančias įstaigas sudalyvauti lauko akcijoje „Lietuva vienija mus“.

  Skaityti daugiau...

 • Bendradarbiavimas su Pasvalio jaunimo darbo centru

  savanorystePasvalio atviras jaunimo centras bendradarbiauja su Pasvalio jaunimo darbo centru populiarinant savanorystę tarp darbo ieškančių ir įgūdžius siekiančių patobulinti jaunuolių.  Jaunimo centro vyriausioji specialistė Akvilė Angelienė konsultuoja darbo ieškančius jaunuolius apie tai, kaip tapti savanoriais jaunimo centre, kad pasisemti patirties bei papildyti savo CV naudingais įgūdžiais iš tokių sričių kaip renginių organizavimas, informacinės technologijos, 3D modeliavimas, robotika. 

  Skaityti daugiau...

 • Mariaus Katiliškio anūkai

  89073373 1130477983964892 364543063009263616 n

  Jau ne vienerius metus biblioteką sieja gražūs ir draugiški ryšiai su Čikagoje (JAV) gyvenančiais kraštiečiais, Pasvalio bibliotekos bičiuliais Živile ir Žilvinu Ramašauskais. Šį kartą norime pasidžiaugti ir padėkoti kraštiečiams už atsiųstas nuotraukas. Jose užfiksuotos akimirkos iš aktorės ir režisierės Audrės Budrytės-Nakas spektaklio „Tarytum pasakoj...“. Šis spektaklis buvo rodomas 2020 m. kovo 7 d. Čikagos Balzeko lietuvių kultūros muziejuje (JAV).

  Skaityti daugiau...

 • Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos pedagogės Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

  kyhkj

  2020 m. kovo 6 d., penktadienį, rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje apsilankė pedagogės iš Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos. Viešnios: Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Vaidutė Slavinskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Laumienė ir dailės mokytoja Rima Zemlickienė.

  Skaityti daugiau...