Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Partizanė. Marius Ėmužis

Slaptosios pasaulio draugijos. John Lawrence Reynolds

slaptosios pasaulio draugijos

Knyga „Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“ - įvadas į paslaptingą slaptų organizacijų pasaulį.

Nuo senų laikų buvo kuriamos mitais apipintos istorijos apie pasaulį valdančias slaptas jėgas. Per ilgus žmonijos amžius buvo sukurta ne viena vaizduotę audrinanti pasaulinio sąmokslo teorija. Tai pasakojimai apie tamplierius, iliuminatus, masonus, Siono vienuolius, druidus ir daugybę kitų.

Kanadiečių rašytojas John Lawrence Reynolds nusprendė surinkti pasakojimus apie visas slaptąsias draugijas ir pristatyti kiekvieną iš jų. Taip atsirado knyga „Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“. Kokie ryšiai sieja viduramžių samdomus žudikus ir šiandienos Al-Qaedą? Kokia organizacija vienija Madoną, Demi Moore ir Elizabeth Taylor? Kurios iš jų nariais buvo net 16 JAV prezidentų?

Paslaptingi susivienijimai kėlė baimę, bet kartu žadindavo smalsumą, audrindavo vaizduotę ir keldavo įtarimus.

Ar jie renkasi į slaptus susirinkimus požemiuose, atlieka įšventinimo procedūras, laikosi garbės kodekso, o jį sulaužę renkasi mirtį?
Ar tikrai jie tokie galingi, kad gali lemti globalius (tokius kaip ekonominiai nuosmukiai) procesus?
Ar jie kontroliuoja pasaulio lyderių rinkimus?
Ar japonų Yakuza, italų Cosa Nostra, masonai ir kiti yra tik kitaip ranką spaudžiantys berniukai, ar jiems priklauso visas pasaulis?

„Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“ – ilgo darbo ir tyrimų vaisius. Tai faktais, o ne spekuliacijomis paremta studija ir kartu įtraukiantis kūrinys. Autorius ne tik pasakoja apie nematomas mūsų visuomenės struktūras, bet ir analizuoja žmogaus norą už visko matyti kontroliuojančią ranką. Knyga „Slaptosios pasaulio draugijos. Tikrosios paslaptingų kultų ir organizacijų istorijos“ išversta į penkiolika kalbų ir pasirodė dvylikoje šalių.

Kanadoje gyvenantis John Lawrence Reynolds turi McMasterio universiteto anglų kalbos ir psichologijos diplomus. Ilgą laiką dirbęs reklamos srityje ir prisidurdavęs kaip muzikantas, fotografas, režisierius ir radijo laidų vedėjas, jis 1989 m. išleido savo pirmąją knygą, sulaukusią kritikų pripažinimo. Šiandien John Lawrence Reynolds visą laiką skiria rašymui, jo darbai įvertinti Kanados literatūriniais apdovanojimais. Reynolds išleido per tris dešimtis knygų: tarp jų ir grožinės literatūros, ir publicistikos kūrinių. Kai kurias jų autorius parašė bendraudamas su verslininkais, politikais ir įžymybėmis.

Daugiau naujų knygų