Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Iki pasimatymo ten aukštai. Pierre Lemaitre

Klaustukas – tai pusė širdies. Sofia Lundberg

klaustukas tai puse sirdies

Ar įmanoma mylėti ir būti mylimai, jei širdis sunki nuo paslapčių?

„Klaustukas – tai pusė širdies“ - dar vienas knygos „Raudona užrašų knygelė“ autorės, švedų rašytojos Sofios Lundberg, romanas.

Elinos Boals gyvenimo galima pavydėti. Ji – sėkminga fotografė, dirbanti Niujorke, laimingai ištekėjusi už puikaus vyro Semo, jiedu augina septyniolikmetę dukrą Alisą. Tačiau šioje gražioje šeimyninėje dėlionėje, regis, stinga kažkokios svarbios detalės.

Vieną dieną Elina gauna laišką iš vaikytės draugo Fredriko. Kažkada jiedu kartu augo skurdžioje Gotlando saloje, Švedijos pakrantėje. Daugelį metų Elina bandė pamiršti viską, kas atsitiko praeityje, bet Fredriko laiškas pažadina jausmus, kuriuos moteris slėpė net nuo artimiausių žmonių.

Prisiminimų banga lyg potvynis užlieja dabartį ir iškelia praeitį, o kartu su ja ir skausmingus prisiminimus. Kodėl kažkada Elina pabėgo iš gimtosios salos ir prisiekė niekada nekelti ten kojos? Kokia paslaptis slegia jos sąžinę ir prikelia kaltės jausmą?

Elina supranta, kad norėdama išsaugoti dabartį, ji turi visiems laikams užversti dar atvirus praeities puslapius. Norėdama stoti akis į akį su savo buvusiu gyvenimu, ji rengiasi į kelionę – ne tik į kitą žemyną, bet ir į kitą laiką, į kitą savo gyvenimą…

„Klaustukas – tai pusė širdies“ – šiltas, jautrus ir vilties suteikiantis pasakojimas. Jis jautriai vaizduoja kelią savęs pažinimo link, tiesos paieškas, santykį su praeitimi ir gebėjimą viską pradėti iš pradžių.

Švedų autorės Sofią Lundberg (g. 1974 m.) pirmasis romanas „Raudona užrašų knygutė“ atskleidė rašytojos talentą kurti jautrias istorijas. Buvusios žurnalo redaktorės ir žurnalistės romanai – tai bandymas pažinti tauriausius žmogaus jausmus.

Daugiau naujų knygų