Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Dvigubo dugno keleiviai. Sigitas Parulskis

Antistresas: senovės Tibeto paslaptys. Sofja Sturčak

antistresas

Rytų medicinos specialistė Sofja Sturčak savo daugiametę patirtį ir sukauptas žinias sudėjo į knygą „Antistresas: senovės Tibeto paslaptys“. Knygoje autorė atskleidžia itin paprastus ir veiksmingus metodus, padėsiančius išgyti nuo ligų, kurias daug kas vadina nepagydomomis.

Pastaraisiais metais vis daugiau žmonių visame pasaulyje kamuoja nuolatinis stresas, vis daugiau žmonių patiria depresiją, panikos priepuolius, kenčia nuo nemigos. Nuolatinis stresas ir nesugebėjimas susidoroti su kasdieniais rūpesčiais dažnai priveda prie įvairiausių priklausomybių – alkoholio, narkotikų.

Knygoje „Antistresas: senovės Tibeto paslaptys“ pristatomi tradicinės Rytų medicinos metodai, padedantys gydyti ar net išvengti tokių negalavimų kaip neurastenija, panikos priepuoliai, depresija, nemiga, priklausomybė nuo narkotikų ar alkoholio. Negana to, knygoje aprašomi metodai padės atsikratyti pykčio, nerimo, baimės ir net skausmo. Autorė siūlo lengvai pritaikomus, suprantamus metodus, kurie yra ne tik paprasti ir veiksmingi, bet ir malonūs. Visi autorės pateikti metodai knygoje iliustruojami schemomis ir piešiniais.

Speciali dieta, maistas, padedantis subalansuoti savijautą, mankštos, meditacijos, aromaterapija, vaistažolės, akupresūra – knygoje „Antistresas: senovės Tibeto paslaptys“ autorė aptaria įvairiausius metodus ir pasakoja, kaip juos derinti. Svarbiausia, kad kiekvienas gali padėti pats sau ir savo artimiesiems. Sužinosite apie specialius taškus, kuriuos masažuojant galima ne tik išsigydyti nemigą, išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, bet ir atsikratyti priklausomybių.

Pradėję naudotis knygoje „Antistresas: senovės Tibeto paslaptys“ duodamais patarimais pajusite, jog atsigauna jūsų gyvybinė energija, jūs atsipalaiduojate ir... pagaliau išsimiegate naktį.

Knygos „Antistresas: senovės Tibeto paslaptys“ autorė net nesileidžia į diskusijas apie tai, ar išgydoma priklausomybė nuo alkoholio ar narkotikų. Tradicinė Rytų medicina teigia, kad šio priklausomybės išgydomos ir knygoje galėsite sužinoti, kaip tai padaryti.

Sofja Sturčak (1948 m.) – medikė, knygų ir straipsnių autorė, daugiau nei 30 metų besidominti ir dirbanti biochemijos, tradicinės Rytų medicinos srityse. Baigusi medicinos mokslus atsidavė tiriamiesiems darbams, vėliau dirbo Maskvoje, Izraelyje, o nuo 2004 metų dirba privačioje klinikoje Belgijoje. S. Sturčak yra akupunktūros, akupresūros, rytietiškų masažų specialistė. Į jos kliniką žmonės vyksta iš viso pasaulio.

Daugiau naujų knygų