Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Toliau nei vandenynas. Narius Kairys

Nusprendžiau gyventi 120 metų. Ilchi Lee

nusprendziau

Vienas žymiausių šių dienų meditacijos mokytojų Ilchi Lee meta iššūkį – perskaitę knygą „Nusprendžiau gyventi 120 metų“ be baimės priimsite neišvengiamus gyvenimo pokyčius, o senatvė nebeatrodys baugi ir liūdna.

Daugelio mūsų gyvenimas tarsi iš anksto apibrėžtas – iki 65-erių mes sunkiai dirbame ir tikimės, kad po to dar bent pora dešimtmečių gyvensime tik sau: atsipalaiduosime, ilsėsimės, turėsime galimybę užsiimti patinkančia veikla. Galėsime skirti laiko sau. Tačiau Ilchi Lee klausia – o jei turėtumėte dar daugiau laiko? Kokios galimybės atsivertų, jei sulaukę pensinio amžiaus galėtumėte gyventi dar keturis ar penkis dešimtmečius?

Dvasinis mokytojas iš Pietų Korėjos sako, kad ilgesnis gyvenimas – misija įmanoma! Kiekvienas iš mūsų turime galimybę pratęsti biologinius limitus net iki 120-ies metų. Tačiau tikslas yra ne ilgi metai, bet gyvenimo kokybė. Viskas priklauso nuo to, kokių vertybių mes siekiame ir kokį gyvenimo būdą sulaukę garbaus amžiaus pasirinksime.

Ilchi Lee tradicinį korėjietišką mokymą apie sielos ir kūno balansą pavertė pasauliniu fenomenu. Knygoje „Nusprendžiau gyventi 120 metų“ jis atveria naują ilgaamžiškumo teoriją bei pateikia pratimų ir įkvepiančių patarimų kaip mėgautis pilnaverčiu gyvenimu bet kokiame amžiuje. Ilchi Lee į visus klausimus atsako asmeniniu pavyzdžiu, nuoširdžiomis istorijomis, holistine korėjiečių praktika bei išmintimi.

Autorius knygoje pateikia išsamią ilgaamžiškumo siekio programą, patarimus, kaip teisingai medituoti, kokius pratimus atlikti, kaip maitintis o, svarbiausia, kaip ir apie ką galvoti. Ilchi Lee remiasi holistine žmogaus samprata ir nedaro skirties tarp kūno, proto ir sielos. Jo praktikuojamas tradicinis korėjietiškas mokymas gali praplėsti biologines kiekvieno žmogaus galimybių ribas. Autorius įsitikinęs – norint to pasiekti, būtina turėti tikslą ir nuolat judėti jo link.

Ilchi Lee knyga „Nusprendžiau gyventi 120 metų“ skirta kiekvienam skaitytojui - kuo anksčiau įvertinsite savo gyvenimą ir pradėsite galvoti apie pokyčius, tuo lengviau pakeisite savo mąstymą. Tačiau labiausiai Ilchi Lee tikisi įkvėpti žmones, sulaukusius 60-ies, kai lanko tik niūrios mintys apie artėjančią pabaigą ir atrodo, jog visa, kas geriausia, liko praeityje. Mes galime būti laimingi nepriklausomai nuo biologinio amžiaus.

Daugiau naujų knygų