Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Kviečia valandėlė Donelaičiui

Naujienos

Iš būsimos „2019 metais kraštiečių išleistų knygų apžvalgos“

Murauskaites sudaryta knygaVasarą pasirodysiančiame naujausiame žurnalo „Šiaurietiški atsivėrimai“ numeryje tradiciškai rasite „2019 metais kraštiečių išleistų knygų apžvalgą“.

Supažindiname su viena knyga iš apžvalgos. Tai jaunuosios kartos muzikologės RASOS MURAUSKAITĖS sudaryta knyga, skirta Šv. Kristoforo kamerinio orkestro 25-mečiui „Metraštis. 25-eri Šv. Kristoforo kamerinio orkestro metai“ (Vilnius: UAB „Baltijos kopija).

Spalvingame eidinyje surinktos visų metų orkestro koncertų programos, jo įkūrėjo ir garbės dirigento Donato Katkaus pasakojimai bei ryškiausių šalies menininkų mintys apie gražią sukaktį minintį kolektyvą, skaičiuojantį savo istoriją nuo 1994 m. Tarp leidinyje pateikiamų straipsnių autorių – ir kraštietė operos solistė ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ.

Skaitykite „Lietuvos muzikos antenoje“ skelbiamą Karolinos Rimskytės pokalbį su Rasa Murauskaite: https://muzikosantena.lt/…/muzikologo-scena-rasa-murauskai…/.

Daugiau informacijos apie leidinį „Metraštis. 25-eri Šv. Kristoforo kamerio orkestro metai“ (Vilnius: UAB „Baltijos kopa“): https://www.15min.lt/…/sv-kristoforo-kamerinis-orkestras-25….

Parengė vyr. bibliografė A. Balčiūnienė