Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Mieli skaitytojai, nuo birželio 1 d. biblioteka teikia visas paslaugas

Naujienos

Dailininkės Marijos Smirnovaitės iliustracijų paroda

475815-554927-756x425Nacionalinę bibliotekų savaitę 2020 pradedame pristatydami dailininkės, iliustratorės MARIJOS SMIRNOVAITĖS DARBŲ VIRTUALIĄ PARODĄ.

Pasvaliečiams ši dailininkė pažįstama iš bibliotekos erdves puošusių parodų: Juozo Erlicko knygai „Bijau varlės" ir pasakų rinkiniui „Aukso kirvukas". Marijos Smirnovaitės iliustruotos knygos yra pelniusios ne vieną apdovanojimą. Menininkė sako, kad labiau džiaugiasi ne apdovanojimais, o tuo, kad yra didžiuliame knygos mylėtojų būryje.

Virtualioje parodoje pristatomos iliustracijos iš knygų: „Ką manė kamanė", „Kaip miega gyvūnai", „Bijau varlės", „Skiemenuotos pasakos", „Onutė brolių ieškotoja", „Stogas po kuriuo auginu žvaigždes ir lietų", „Baltijos valdovė", „Žvėreliai mokosi draugauti", „Debesėlių tiltai", „Perlytės nuotykiai" – net 20 nuostabių iliustracijų.

Pasak dailininkės: „Piešti knygas – tai stebuklas, kurį smagu ir gera kurti kartu su kitais... Norėjau, kad iš iliustracijų tarsi pakviptų mūsų oras, kvepėtų samanų, žolynų, lapijos, rūko drėgme, lietaus ir vėjo išbalinta mediena, šlapio akmens, marių vandens kvapais..."

Malonių akimirkų, lankant parodą!