Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos dvyliktos klasės mokiniai lankėsi rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

Naujienos

Moksleiviai lankosi rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20200130 095941Šią savaitę, sausio 29–30 d., rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambarį aplankė dvi šaunios ir linksmos moksleivių klasės: Pasvalio „Riešuto“ mokyklos auklėtiniai ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos ketvirtokai.

Džiaugiamės taip gausiai lankomu rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambariu. Rašytojo Mariaus Katiliškio (Albino Vaitkaus) kūryba yra įtraukta į lietuvių kalbos ir literatūros pamokas, tad aplankyti kambarį yra ne tik naudinga, bet ir labai prasminga.

Norite ir Jūs apsilankyti rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje? Dėl laiko kviečiame susitarti telefonu (8 451) 34 319, el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , ateiti į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių (Vytauto Didžiojo a. 7).

Norime informuoti, kad mokykloms yra sudaryta galimybė rezervuoti/užsisakyti Kultūros paso edukacinę programą „Išėjęs sugrįžti: rašytojas Marius Katiliškis“, plačiau internete: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2582

Maloniai Jūsų laukiame!

 

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos