Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Europos dienos šventės „Švęskime Europos dieną kartu“ Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje programa

Naujienos

Sausio 13-ąją gimnazistai apsilankė bibliotekoje

20200113 115246SAUSIO 13-ĄJĄ Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje paminėjo pasvaliečiai gimnazistai ir jų mokytoja Virginija Tamulionienė. Gimnazistai apžiūrėjo parodą ir susipažino su rašytojo Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos keliu.

Apie žmones, kovojusius už Laisvę Atgimimo mitinguose jiems papasakojo vyresn. bibliotekininkė Irena Povilionienė, pristačiusi bibliotekoje veikiančią parodą „Atgimimo mitingai: žvilgsnis iš kitos barikadų pusės“, kurioje eksponuojamos mitingus stebėjusių KGB agentų darytos nuotraukos.

Gimnazistų Sausio 13-OJI tęsėsi rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Šiame kambaryje apie rašytojo troškimą matyti laisvą Lietuvą papasakojo vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė. Didelio dėmesio susilaukė ir rašytojo asmeniniai daiktai (rašomasis stalas, spausdinimo mašinėlė „Olympia“ SM9, pypkių kolekcija, rankinis laikrodis „Stellaris“, odinis aplankalas su inicialais M. K. ir kt.).

Norite ir Jūs apsilankyti rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje? Dėl laiko kviečiame susitarti telefonu (8 451) 34 319, el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , ateiti į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių (Vytauto Didžiojo a. 7).

Norime informuoti, kad mokykloms yra sudaryta galimybė rezervuoti/užsisakyti Kultūros paso edukacinę programą „Išėjęs sugrįžti: rašytojas Marius Katiliškis“, plačiau internete: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2582

Gimnazistų ekskursija užsibaigė Pasvalio atvirame jaunimo centre, įsikūrusiame 4 bibliotekos aukšte. Dėkojame, kad lankotės bibliotekoje! Iki kitų susitikimų!

 

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos