Naujienos

Svečiai rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20191022 090216Labai džiaugiamės, kad rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambarys yra taip gausiai ir noriai lankomas. Rašytojo kūryba yra įtraukta į lietuvių kalbos ir literatūros pamokas visose mokyklose. Šią savaitę kambaryje jau spėjo pabuvoti moksleiviai iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus.

Jeigu ir Jūs norite apsilankyti rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje, tarkitės dėl laiko telefono numeriu (8 451) 34 319, el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , ateikite į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių (Vytauto Didžiojo a. 7).

INFORMUOJAME, kad mokykloms yra sudaryta galimybė rezervuoti/užsisakyti Kultūros paso edukacinę programą „Išėjęs sugrįžti: rašytojas Marius Katiliškis“, plačiau internete: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2582

 

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė, nuotraukos vyr. bibliografės Almos Balčiūnienės.

Nuotraukos