Naujienos

Elzės Avižonytės giminaitės rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

IMG 20190709 1220372019 m. liepos 9 d. bibliotekoje apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio pirmosios žmonos Elzės Avižonytės krikšto dukra Regina Pakštienė su seserimi Romualda Gudabskiene.

Pasvalyje atostogaujančios Elzės Avižonytės giminaitės užsuko į rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambarį. Joms buvo pristatytas rašytojo gyvenimo ir kūrybos kelias, asmeniniai daiktai. Elzės Avižonytės giminaitės liko nuoširdžiai nustebintos puikiai įrengto kambario, taip detaliai ant kambario sienų išpasakoto rašytojo gyvenimo.

Džiaugiamės, kad Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje apsilankė jo pirmosios žmonos giminaitės. Juk tik iš artimiausių rašytojo aplinkos žmonių galima sužinoti niekur neužrašytų biografijos faktų.

P. S. Susidomėjai? Nori aplankyti Mariaus Katiliškio atminimo kambarį? Ši informacija Tau. Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7). Ekskursijos nemokamos!

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė, nuotraukos autorė Vaiva Samulėnienė

Nuotraukos