Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Bibliotekoje lankėsi Vaškų gimnazijos moksleiviai

Naujienos

Bibliotekoje lankėsi Vaškų gimnazijos moksleiviai

IMG 20190610 093156Birželio 10–11 d. bibliotekoje lankėsi Vaškų gimnazijos 8–9 klasių moksleiviai. Jiems buvo pristatytas rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambarys, informacinis-edukacinis terminalas, Pasvalio krašto e. bibliotekos „Pasvalia“ gyvavimo 10-mečiui sukurta spaudinių ir nuotraukų paroda „Dešimt metų su Pasvalia“, pristatytos elektroninės bibliotekos paslaugos, pamokyta naudotis elektroniniu katalogu ir duomenų bazėmis.

Dėkojame moksleiviams ir mokytojoms už atidumą, įdėmų klausymąsi Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos faktų, kuriuos papasakojo vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė. Greičiausiai ir tiksliausiai atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti specialiais bibliotekos suvenyrais.

Nuotraukose – akimirkos iš gimnazistų apsilankymo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje, Krašto galerijoje ir Interneto skaitykloje.

Norite ir Jūs daugiau sužinoti apie rašytoją Marių Katiliškį? Apsilankykite bibliotekoje esančiame Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai yra nemokami! Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos