Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Pasvaliečių įspūdžiai iš 15-osios tarptautinės Vilniaus knygų mugės

Naujienos

Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotojai rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20190430 152118Nacionalinės bibliotekų savaitės proga 2019 m. balandžio 30 d. vyko literatūrinė konferencija „Lietuvių prozos kelias: nuo Biliūno iki Granausko“. Po šios konferencijos dalyviai-pranešėjai apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje.

Filologijos mokslų daktarė docentė Gitana Vanagaitė, literatūrologė, humanitarinių mokslų daktarė Jūratė Sprindytė ir Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Leidybos centro vadovas Gytis Vaškelis pasivaikščiojo Mariaus Katiliškio gyvenimo ir kūrybos keliais, apžiūrėjo rašytojo muziejinės vertės asmeninius daiktus, susipažino su informaciniu-edukaciniu terminalu.

Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje yra nemokami! Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).

 

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė

Nuotraukos