Naujienos

Keturioliktoje Vilniaus knygų mugėje apsilankius

maza cekuolis

Šiemet, kaip ir kasmet, paskutinį vasario savaitgalį knygų mylėtojus į sostinę kviečia Vilniaus knygų mugė, rengiama erdviuose Litexpo rūmuose. Pasvalio krašto bibliotekininkai niekada nepraleidžia pirmosios mugės dienos, per kurią daug renginių būna skirta knygų leidybos, bibliotekininkystės ir bibliografijos specialistams. Į Vilniaus knygų mugę vasario 21 d. vyko miesto ir kaimų bibliotekininkai. Didžiausią įspūdį apsilankiusiems paliko ne tiek knygų gausa ar galimybė jas įsigyti su didelėmis nuolaidomis, kiek susitikimai ir pabendravimai su rašytojais, leidyklų atstovais, kolegomis iš kitų miestų. Sutikęs Mugėje mielus pasvaliečius kraštietis poetas Vladas Braziūnas padovanojo naujausią savo eilėraščių rinkinį „fontes amores“ ant kurio taip ir užrašė : „Mieliems pasvaliečiams ir bibliotekos lankytojams“. Bibliotekininkai po Knygų mugės aplankė naująją Vilniaus universiteto biblioteką, kuri paliko didžiulį įspūdį.

Tiems, kas šį savaitgalį bus Vilniuje ir užsuks į Knygų mugę – malonių įspūdžių ir gerų pirkinių namų bibliotekai. Tuo pačiu kviečiame pasižiūrėti trumpą fotoreportažą iš bibliotekininkų apsilankymo pirmoje Mugės dienoje.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Šiemet, kaip ir kasmet, paskutinį vasario savaitgalį knygų mylėtojus į sostinę kviečia Vilniaus knygų mugė, rengiama erdviuose Litexpo rūmuose. Pasvalio krašto bibliotekininkai niekada nepraleidžia pirmosios mugės dienos, per kurią daug renginių būna skirta knygų leidybos, bibliotekininkystės ir bibliografijos specialistams. Į mugę vasario 21 d. vyko miesto ir kaimų bibliotekininkai. Didžiausią įspūdį apsilankiusiems paliko ne tiek knygų gausa ar galimybė jas įsigyti su didelėmis nuolaidomis, kiek susitikimai ir pabendravimai su rašytojais, leidyklų atstovais, kolegomis iš kitų miestų. Sutikęs Mugėje mielus pasvaliečius kraštietis poetas Vladas Braziūnas padovanojo naujausią savo eilėraščių rinkinį „fontes amores“ ant kurio taip ir užrašė : „Mieliems pasvaliečiams ir bibliotekos lankytojams“.

Tiems, kas šį savaitgalį bus Vilniuje ir užsuks į Knygų mugę – malonių įspūdžių ir gerų pirkinių namų bibliotekai. Tuo pačiu kviečiame pasižiūrėti trumpą fotoreportažą iš bibliotekininkų apsilankymo pirmoje Mugės dienoje.

Nuotraukos