Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Konkursas Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti

Naujienos

Pasirodė naujausias „Šiaurietiškų atsivėrimų“ numeris (2)

Praeitą savaitę pasirodžiusiame, dar dažais kvepiančiame žurnalo „Šiaurietiški atsivėrimai“ 2013 metų pirmajame numeryje, kurio viršelį puošia mums visiems puikiai žinomo rašytojo Mariaus Katiliškio žmonos Zinaidos Nagytės-Katiliškienės (Liūnės Sutemos) portretas, rasite straipsnių, skirtų 1863 m. sukilimo 150-osioms metinėms, garbingoms kraštiečių H. A. Čigriejaus, Pasvalio krašto Garbės piliečio Juozo Kazicko gyvenimo sukaktims, kolegės iš Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos straipsnį apie žurnalo „Šiaurietiški atsivėrimai“ sumanytoją ir pirmąją redaktorę Vitaliją Kazilionytę.

Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtus Tarmių metus primins žurnale spausdinami tarminiai tekstai ir tekstai apie tarmes.

Žurnale rasite publikacijų apie Kyburių kapinyną, ištraukų iš Romo Kauniečio rezistencijos archyvo, tradiciškai skaitysite senųjų Pasvalio krašto dokumentų fragmentus, rasite 2012-ųjų metų kraštiečių išleistų knygų apžvalgą.

Norime priminti, kad žurnalas „Šiaurietiški atsivėrimai" pasiekiamas ir internetu. Yra sukurta interneto svetainė, kurioje galite susipažinti su naujausiu žurnalo numerio ir pasklaidyti senesnių straipsnių archyvą.