Naujienos

Naujasis „Poezijos pavasario“ almanachas – jau bibliotekoje

poezijos pavasarisPasvalio krašte šiemet skambėjęs „Poezijos pavasaris“ paliko apie save atsiminimą – naują, dar spaustuvės dažais kvepiantį „Poezijos pavasario 2012“ almanachą. Jį bibliotekai dovanojo Pasvalio krašte viešėję Poezijos pavasario dalyviai – poetai Vytautas Dekšnys, Benediktas Januševičius, Aušra Kaziliūnaitė, Aleksandras Šidlauskas, Stasys Stacevičius, Dmytro Lazutkinas iš Ukrainos, Sigitas Birgelis iš Punsko Lenkijoje bei fleitinininkas Andrius Radziukynas.

Poezijos mylėtojai almanache atras 50 daugiau ar mažiau žinomų šiuo metu kuriančių lietuvių poetų ir 10 „Poezijos pavasario“ svečių iš užsienio. Tie, kas šiemet lankėsi „Poezijos pavasario“ skaitymuose Krinčine, Pumpėnuose, Pušalote, Pasvalyje ir Pajiešmeniuose be abejo įsiminė vyriškoje poetų draugijoje buvusią vienintelę poetę Aušrą Kaziliūnaitę,  energingąjį ukrainietį Dmytro Lazutkiną, kuris savo eiles bėrė kone repo ritmu, o taip pat Stasio Stacevičiaus skaitymus apie Merkinės praeitį. Jie yra tarp almanache publikuojamų poetų. Prie almanacho pridėtas kompaktinis diskas su aštuonių savo kūrybą skaitančių poetų balsais. Tarp skaitančių - ir šių metų „Poezijos pavasario“ laureatas Eugenijus Ališanka.

„Poezijos pavasario“ almanachą poetai paliko ir kitose kaimo bibliotekose, kur rengė savo kūrybos skaitymus – Krinčine, Pajiešmeniuose, Pušalote, Pumpėnuose. Kviečiame paskaityti ir įsileisti pavasarišką poezijos šėlsmą į savo širdį...