Naujienos

 • Dokumentinis filmas apie partizanų vadus

  partizanai
  Bibliotekos „Mono arba stereo“ erdvėje (2 a.) spalio 31 d., trečiadienį, 15.00 val. vyks dokumentinio kino filmo „Tėvynė – tai ta vieta žemėje ..."  demonstravimas. Filme pasakojama apie rezistencinio laikotarpio Lietuvos vadus, pateikiami jų biografijų faktai, prisiminimai, aplinkinių liudijimai. Maloniai kviečiame!    
 • Pokalbis su politikos apžvalgininku Rimvydu Valatka

  rimvydas valatka mazasSpalio 23 d., antradienį, 17.00 val. bibliotekos Interneto skaitykloje (2 a.) vyks susitikimas su žurnalistu, politikos apžvalgininku Rimvydu Valatka. Susitikimo tema „Reklama, viešieji ryšiai ir propaganda“. Maloniai kviečiame! Renginį remia Lietuvos kultūros taryba.

 • Terapinės knygos „Viskas bus gerai“ pristatymas su mažąja Viktorija

  viskas bus gerai knyga su ViktorijaBūna, kad į gyvenimą įsibrauna diena, kai su mažaisiais tenka kalbėti apie dalykus, palaužiančius net stipriausius žmones. Sunki liga, tarsi cunamis, įsiveržia su begale „Kodėl?", kylančių visiems, ypač vaikams.  Žurnalo „Happy 365“ redaktorės Jurgos Baltrukonytės ir labdaros vaikams iniciatyvos „Happimess“ knyga „Viskas bus gerai“ - pirmoji pagalba randant atsakymus į sudėtingus klausimus apie onkologines ligas, palaikanti ir padrąsinanti ne tik mažuosius. 

  Skaityti daugiau...

 • Ekskursija po biblioteką mažiesiems: užsisakykite dabar!

  ekskursija vaikamsMažasis žmogus atranda pasaulį bibliotekoje. Išplėstos akys, beribis smalsumas, nuoširdūs klausimai. Atverčiame knygą ir keliaujame į fantazijų ir ilgaamžės išminties pasaulį. Surandame atsakymus: kas yra biblioteka, o kas yra bibliotekininkas? Ką bibliotekininkas daro mojuodamas pypsinčia lazdele virš knygos? Kodėl žmonės eina į biblioteką? Ką jie čia randa? Kas yra skaitytojo bilietas?

  Skaityti daugiau...

 • Dėl prašymų vienkartinėms kompensacijoms už servitutus gauti pateikimo

  site logoESOVyriausybė liepos 25 d. pritarė naujai vienkartinių kompensacijų tvarkai už žemės servitutus, suteiktus tiesiant elektros linijas. Kviečiame prašymus dėl kompensacijos už servitutą teikti per savitarnos sistemą www.manogile.lt (informacija apie kompensacijas už naudojimąsi servitutu: https://www.eso.lt/lt/namams/elektra/tarifai-kainos-atsiskaitymas-ir-skolos/kompensacijos.html)

  Skaityti daugiau...

 • Bibliotekos direktorė dalyvavo tarptautiniuose dialoguose Graikijoje

  GraikijaMazasSpalio 1-9 dienomis bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė kartu su 29 savivaldybių viešųjų bibliotekų vadovais, įgyvendindami Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos  projektą „Bibliotekų tvarumui: tarptautiniai tarpinstituciniai dialogai tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių“, lankėsi Graikijoje. Vizitas į Graikiją suplanuotas neatsitiktinai. Šiais metais Atėnai yra paskelbti Pasaulio knygų sostine, kitais metais čia rinksis viso pasaulio bibliotekininkai.

  Skaityti daugiau...