Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / E. bibliotekos „Pasvalia“ kalėdinis sveikinimas

Naujienos

 • Atidedamas susitikimas su knygos „Ponas kampas“ kūrėjais

  benas-berantas-ir-tania-rex 2020

  Neįvyks bibliotekoje rugsėjo 23 d., trečiadienį, 11.00 val. skelbtos kūrybinės dirbtuvėlės vaikams su  knygos „Ponas kampas“ kūrėjais: rašytoju Benu Bėrantu ir dailininke iliustratore Tania Rex. Renginys atidedamas vėlesniam laikui. Organizatoriai atsiprašo dėl nesklandumų ir kvies į susitikimą ateityje.

  Skaityti daugiau...

 • Bibliotekoje įdiegta skaitytojų savitarnos sistema

  automatizuota sistema

  Skaitytojų patogumui nuo 2020 rugsėjo bibliotekoje pradėjo veikti automatizuota knygų išdavimo ir apsaugos sistema: patys grąžinate, pasiimate, saugiai išsinešate!

  Skaityti daugiau...

 • Mariaus Katiliškio skaitymai

  mariaus katiliskio skaitymai 2018
  Rugsėjo 18 d., penktadienį, 15 val. ant Senojo Pasvalio tilto prie Antanėlio skulptūros vyks tradiciniai kasmetiniai Mariaus Katiliškio skaitymai, rengiami minint rašytojo gimtadienį ir Pasvalio miesto šventės proga. 

  Skaityti daugiau...

 • Kraštietės Irenos Šildiajevos kinų tapybos darbai bibliotekoje

  Irena Sildiajeva 2020Nuo rugsėjo 15 d. bibliotekos Suaugusių abonemente veikia kraštietės, nuo Vaškų kilusios ir Vilniuje gyvenančios medikės Irenos Šildiajevos kinų tapybos darbų paroda „Žydėjimas“. Daugiau apie tai skaitykite čia.

 • Susitikimai su rašytoja Ilona Ežerinyte

  Ilona-Ezerinyte 2020Bibliotekoje rugsėjo 22 d., antradienį, vyks literatūriniai susitikimai su vaikų bei jaunimo rašytoja Ilona Ežerinyte: 10.30 val. Kūrybinio rašymo pamoka 3–4 kl. vaikams; 11.30 val. Pokalbis apie rašytojos knygą paaugliams „Skiriama Rivai“ bei lietuvišką paauglių literatūrą. Į susitikimus būtina registruotis tel. 8 451 34334, mob. 8 603 51 217.

  Skaityti daugiau...

 • Knygų pristatymo konkursas

  Knygu pristatymo konkursas 2020Nuo rugsėjo 8 d. startavo jau tradicija tapęs (organizuojamas nuo 1995 m.) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos (ŠAVB) Knygų pristatymo konkursas. Kasmet konkursas pritraukia vis daugiau dalyvių, plečiasi įsitraukiančių viešųjų bibliotekų ir mokymosi įstaigų tinklas o 2019 metais konkurse savo mėgstamas knygas pristatė daugiau nei 300 dalyvių iš 12 Šiaulių, Telšių ir Panevėžio apskričių miestų. 

  Skaityti daugiau...