Naujausios knygos

Žemiau juosmens viskas gerai? Volker Vittkamp

2021 12 27

Jaunas gydytojas urologas iš Vokietijos Volker Wittkamp praveria urologo kabineto duris tiems, kurie ten niekada nebuvo. Ypač jiems. Knygoje „Žemiau juosmens viskas gerai? Urologo užrašai“ laužomi nusistovėję stereotipai ir įveikiamos nepagrįstos baimės, susijusios su urologo profesija.

Autorius skaitytojams pateikia naudingos informacijos, aiškiai ir be užuolankų kalba subtiliomis temomis ir pasakoja pavyzdžius iš savo darbo, kurie kartais privers nusikvatoti. Rašydamas atvirai, drąsiai, jis kviečia pažinti visą savo kūną ir nebijoti kalbėti apie intymias problemas, bent jau su savo gydytoju.

„O ką iš tikrųjų daro urologas?“ – tai klausimas, kurį dažniausiai už ligoninės sienų išgirsta Volkeris Wittkamp. Norėdamas panaikinti ar bent sumažinti baimes, susijusias su jo darbu ir atnešti šviesos į gandų bei stereotipų pripildytą nežinomybę, kuri gaubia urologo darbą, jis parašė knygą „ Žemiau juosmens viskas gerai? Urologo užrašai“.


Knygos autorius vyrams (ir moterims) aiškina, kaip veikia viskas, kas yra žemiau juosmens, ir ką daryti, jeigu tai veikia ne taip kaip norėtųsi. Jis paprastai ir suprantamai paaiškina organizme vykstančius procesus ir pasitelkia įdomių, o kartais net neįtikėtinų pavyzdžių iš savo praktikos. Kad ir tą, kur 30-mečio sportininko čichuachua veislės šuo bežaisdamas supainiojo dešreles…

Moksliška, tačiau įdomi ir intriguojanti knyga „Žemiau juosmens viskas gerai? Urologo užrašai“,parašyta su humoru ir yra itin lengvai skaitoma. Paprasčiau kalbėti tema, kuri daugelį trikdo ir verčia raudonuoti, tiesiog neįmanoma.