Naujausios knygos

28 vasaros. Elin Hilderbrand

2022 05 11

Puikiai įvertintų romanų „Tobula pora“, „Miestelis prie vandenyno“ ir „Dvynės“ autorė Elin Hilderbrand vėl kviečia apsilankyti žavingoje Nantaketo saloje. Rašytoja jau laikoma neoficialia šios vietovės ambasadore. „28 vasaros“ – uždraustos meilės, kaltės ir liūdesio istorija, kuri sugraudins net kiečiausią širdį.

Vienas paskutinių Melorės Blesing nurodymų buvo paimti stalčiuje paslėptą voką. Tačiau Melorės devyniolikmetis sūnus Linkas jame randa tik telefono numerį ir raštelį, prašantį paskambinti. Jokio vardo. Vaikinas nė nenumano, ko tikėtis. Kai kitame gale atsiliepia kandidatės į šalies prezidentus vyras, Linkas dar labiau nustemba. Kas siejo paprastą mokytoją ir Džeiką Maklaudą?

Jų meilės istorija prasidėjo 1993-ių metų vasarą. Melorė paveldėjo tetos paplūdimio namelį ir sutiko čia surengti brolio bernvakarį. Taip ji susipažino su Džeku. Tarp jų užsimezga ryšys, kurio nenutrauks nei santuokos, nei vaikai, nei gyvenimo negandos. Pora pasižadėjo, kad ir kas benutiktų, kartu praleisti vieną savaitgalį per metus. Pažado jie laikėsi dvidešimt aštuonias vasaras. Tačiau šiemet viskas pasikeis.

Romaną „28 vasaros“ įkvėpė filmas „Same Time, Next Year“. Elin Hilderbrand tyrinėja vieno savaitgalio per metus agoniją, romantiką, šių santykių iššūkius bei poveikį veikėjų ir jų mylimų žmonių gyvenimams. Ar įmanomas slaptas romanas be skaudžių pasekmių? Apžvalgininkai knygą vadina karčiai saldžia.

Lengvi, intriguojantys ir romantika alsuojantys rašytojos Elin Hilderbrand knygų siužetai puikiai tinka atostogoms. Juose netrūksta ryškių portretų, intrigų, jausmų ir vaizdingų aprašymų.

Elin Hilderbrand (g. 1969) – amerikiečių autorė, jau kelias dešimtis metų gyvenanti Nantaneko kurorte. Čia ir vyksta daugelio jos knygų veiksmas. Kūriniai išpopuliarino vietą, į kurią traukia daugybė turistų. Rašytojos bibliografijoje – daugiau nei 20 romanų.