Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2012 m. renginiai / Pirmasis protų kovų „Europrotai“ žaidimas

Ketvirtasis protų kovų „Europrotai“ žaidimas

Balandžio 18 d., trečiadienį, Pasvalio bibliotekoje įvyks penktasis ir šį pavasarį jau paskutinis „Europrotų“ žaidimo turas. Kovo-balandžio trečiadieniais miestiečius į biblioteką sukviečiantis žaidimas skatina daugiau pasidomėti apie Europos šalis, jų istoriją, geografiją, meną ir mokslą. Kol kas „Europrotų“ titulas neabejotinai priklauso Pasvalio muziejininkams, jie „Europrotus“ laimi trečią kartą iš eilės. Atsiimdami žaidimo prizą – kiekvienam komandos nariui skirtus kompiuterio atmintukus – muziejininkai juokavo, kad stengsis laimėti tol, kol atmintukais aprūpins visą Pasvalio krašto muziejaus kolektyvą.

Smagu, kad „Europrotų“ žaidimas į vieną komandą suburia skirtingas kartas ar ne darbo reikalais retai susitinkančius pabendrauti kolegas. Kiekviename „Europrotų“ žaidime savo laimę bando „Svalios“ mokiniai su mokytojais ir tėveliais, darni lopšelio-darželio „Žilvitis“ komanda su savo direktoriumi Armandu Abazoriumi. Šie ištikimi žaidėjai už savo entuziazmą apdovanoti saldžiaisiais prizais – taip juos paskatinti sugalvojo žaidimą vedanti bibliotekos Informacijos ir mokymo skyriaus vedėja Rita Bedulytė. „Klausimai įdomūs, bet tikrai nelengvi, juos sugalvojame ne patys, o gauname prieš kiekvieną „Europrotų“ turą iš Panevėžyje veikiančio Europos informacijos centro „Europe direct“, – sakė žaidimo vedėja.

Žaidimo organizatoriai – „Europe Direct“, Jaunimo Europos komanda, viešosios bibliotekos ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje – tikisi, kad „Europrotų“ žaidimas taps populiarus tarp lietuvių. Jie žada žaidimą dar tęsti – antrasis „Europrotų“ sezonas įvyks 2012 metų rudenį.

Nuotraukos