Parodoje „Metų spalvos“ – „Svalios“ mokyklos mokinių darbai

„Džiaugiamės galėdamos miesto bibliotekoje pristatyti savo mokinių darbus. Mūsų mokiniams nestinga nei kūrybiškumo, nei talento ir mokykloje jau susikaupė nemenkas jų dailės darbų archyvas. Ne vieną tų darbų verta ir parodoje išstatyti, – sakė „Svalios“ pagrindinės mokyklos mokytojos Diana Strakšienė ir Onutė Šležienė, vasario 29 d. atidarydamos Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje parodą „Metų spalvos“.

„Parodai atrinkome pastarųjų kelerių metų darbus, kuriuos kūrė įvairių klasių mokiniai – pradedant antrokais ir baigiant dešimtokais. Čia savo darbus ras dabar gimnazijoje besimokantys buvę mūsų dešimtokai, o dabartiniams mūsų mokiniams galbūt bus įdomu prisiminti, ką prieš kelis metus yra padarę“, – sakė parodą rengusios mokytojos. Parodoje eksponuojami guašu, akvarele ir flomasteriais piešti piešiniai, kvilingo aplikacijos, popieriniai vitražai.

Kad kūrybiškumo vaikams tikrai nestinga, patvirtino per atidarymą vykęs „Svalios“ mokyklos mokinių koncertas: dainavo ir gitaromis grojo vaikų ansamblis (vadovė – mokytoja Rima Lopetkienė), šoko mokyklos šokėjos, ruošiamos mokytoja Jolantos Preidžiuvienės. Tarp koncertavusiųjų buvo ir patys parodos darbų autoriai.

Galbūt ne vienam parodos autoriui tai buvo pirmasis toks viešas pasirodymas už mokyklos ribų. „Norėtume miestiečiams dažniau rengti savo mokyklos talentų pristatymus, galbūt net didesnius. Šiai idėjai pritaria miesto bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė, mielai sutinkanti mus priimti ir ateityje. Turime daug ką parodyti, daug kuo pasididžiuoti – kad tik žiūrovams neįkyrėtume,“ sakė „Svalios“ mokyklos mokytojos.

Paroda „Metų spalvos“ miesto bibliotekoje veiks iki kovo vidurio. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Nuotraukos