Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos pedagogės Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos pedagogės Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

kyhkj

2020 m. kovo 6 d., penktadienį, rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje apsilankė pedagogės iš Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos. Viešnios: Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Vaidutė Slavinskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Laumienė ir dailės mokytoja Rima Zemlickienė.

Pedagogės smalsiai apžiūrinėjo rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambario sienas, stebėjosi taip puikiai ir patraukliai ant sienų išdėliota informacija. Pedagogės prasitarė, kad savo Biržų „Aušros“ pagrindinėje mokykloje taip pat norėtų sukurti kažką panašaus, ekspozicijos stenduose pristatyti savo mokyklos istoriją.

Viešnios domėjosi ir margaspalviu rašytojo Mariaus Katiliškio gyvenimu ir kūrybos keliu. Joms taip pat buvo pristatyti asmeniniai rašytojo daiktai, kuriuos bibliotekai padovanojo rašytojo žmona Zinaida Nagytė-Katiliškienė. Ekskursijos pabaigoje įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Jeigu norite apsilankyti rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje, tarkitės dėl laiko telefono numeriu (8 451) 34 319, el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , ateikite į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrių (Vytauto Didžiojo a. 7).

INFORMUOJAME, kad mokykloms yra sudaryta galimybė rezervuoti/užsisakyti Kultūros paso edukacinę programą „Išėjęs sugrįžti: rašytojas Marius Katiliškis“, plačiau internete: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2582

Informacinį pranešimą parengė vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė