Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2019 metų renginiai / Susitikimas su rašytoja ir lėlininke Igne Zarambaite

Susitikimas su rašytoja ir lėlininke Igne Zarambaite

igne zarambaite mazas 2019 a„Svarbiausia kuriant įdėti širdį." Tokią savo kūrybos paslaptį atskleidė jauna knygų ir lėlių kūrėja iš Šilutės Ignė Zarambaitė, kuri balandžio 10 d. Pasvalio bibliotekoje susitiko su vaikais iš Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos ir Pasvalio „Svalios“ progimnazijos. Sudalyvavę rašytojos surengtose lėlių dirbtuvėse, vaikai sužinojo, kad Ignė nejuokavo - iš tiesų darydama lėles ji visada pirmiausia nulipdo ir į jų vidų įdeda širdį! Į susitikimą su pasvaliečiais vaikais Ignė buvo atsivežusi savo didžiausią lėlę Henriką ir savo knygos „Skudurinukė“ heroję Uršulę. Rašytoja prisipažino, kad savo sukurtoms lėlėms nededa bet kokio vardo - laukia kol jos pačios žvilgsniu pasakys, kaip jas vadinti. 

Daugumas į susitikimą atėjusių vaikų jau buvo skaitę Ignės Zarambaitės knygas „Emilio laiškas“ ir „Skudurinukė“, o rašytoja jiems dar pristatė dvi savo naujausias knygas „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ ir „Stebuklingi senelio batai“, kurias išleido leidykla „Nieko rimto“. Naujausių Ignės knygų vaikai galėjo laimėti žaismingoje loterijoje: išpūtę didžiausią muilo burbulą ar geriausiai spardydami futbolo kamuolį. Rašytoja taip pat pasakojo vaikams apie savo pomėgius: kad laisvalaikui žaidžia futbolą, susimeistrauja baldą ar nusilipdo reljefą ant sienos. Kartais įsigilinusi į savo dirbinį ar knygos rašymą Ignė nepastebi, kaip ateina rytas. O kartais ją nuo darbo atitraukia jos katinas, kuris draugauja ne tik su Igne, bet ir su jos sukurtomis lėlėmis. Katinas nemėgsta, kai į jo ir Ignės namus ateina svečių - jis tada išdidžiai pasitraukia pas Ignės lėles, ir užsiklojęs lėlės suknele užmiega. 

Ignė Zarambaitė dovanojo bibliotekai susitikime pristatytas knygas. Kviečiame ateiti paskaityti!