Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2017 metų renginiai / Jono Brazdžionio eilių rinktinė „Į sūkurį pakliuvę“

Jono Brazdžionio eilių rinktinė „Į sūkurį pakliuvę“

jonas brazdzionisKraštietis Jonas Brazdžionis iš Palangos į gimtąjį Pasvalio kraštą sugrįžo su nauja savo eilių knyga. 2017 m. išleista Jono Brazdžionio rinktinė „Į sūkurį pakliuvę“ - jau penktoji. Birželio 30 d. (penktadienį) 12 val. knygos pristatymas ir susitikimas su autoriumi įvyko Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje. Susirinkę pasvaliečiai klausėsi skaitomų eilių, sveikino ir dainavo liaudiškus romansus.

Akordeonu grojo Pasvalio muzikos mokyklos mokinys Lukas Simsonas, Joną Brazdžionį sveikino Pasvalio krašto literatai su savo vadove mokytoja Regina Grubinskiene, Pasvalio gimnazijos darbuotojai, bibliotekininkai, muziejininkai. Po susitikimo su pasvaliečiais Jonas Brazdžionis išskubėjo į Rinkūnus, kur tądien taip pat vyko jam skirtas rengimys.

Jonas Brazdžionis visiems dovanojo knygų su savo autografu. Knygą išleidęs kraštietis, leidyklos „Petro ofsetas“ savininkas Danielius Mickevičius taip atsiliepia apie Jono Brazdžionio naująją knygą: „Sekdami poeto atvertais gimtojo krašto skausmingo likimo keliais ir jausdami jo dvasios virpesius, šiuose eilėraščiuose tarsi visi kartojame seną protėvių maldą..."

 

brazdzionis i sukuri pakliuve

 

fb0