Pereiti prie turinio Į pradžią / Renginiai ir parodos / 2015 metų renginiai / Rimvydo Laužiko paskaita apie nacionalinę lietuvių virtuvę

Kovo 11-osios minėjimas Tetirvinų kaimo bibliotekoje

Kovo 6 d., penktadienį, Tetirvinų kaimo bibliotekoje vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečio atkūrimo dienai paminėti. „Lietuva. Anapus ir šiapus laiko“. Bibliotekininkė pristatė skaidres apie lietuvių kovas, Lietuvos kunigaikščius, skaitė Maironio eiles „Lietuva brangi“, pasakojo apie J. Basanavičių, V. Kudirką, S. Daukantą, Nepriklausomybės Akto signatarus. Apžvelgė 50-ies okupacijos metų istoriją.

Kovo 11-oji – tai diena, kai daugelio mūsų širdis užplūsta džiaugsmas, tai diena, kai po ilgų metų buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė. Laisvei išlaikyti būtinos visų mūsų pastangos. Ją reikia kurti, puoselėti ir saugoti. Pasvalio M. Katiliškio Mediatekos darbuotoja R. Milerienė demonstravo dokumentinį filmą apie Lietuvos gražiausias vietoves.

Antroje renginio dalyje bibliotekininkė pristatė Tetirvinų kaimo šviesuolę – Veroniką Vasiliauskienę. Pasidžiaugta svariu įnašu į kaimo kraštotyrinę veiklą. Parodyta surinkta gausi medžiaga. Tetirviniečiai galėjo pamatyti, išgirsti įrašus ir vaizdo medžiagą apie V. Vasiliauskienę. Bibliotekininkė, atsidėkodama už bendradarbiavimą V. Vasiliauskienei, įteikė padėką ir gėlių.

Nuotraukos