Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Mano bosas – idiotas. Thomas Erikson

Nėra vietos dviem. Kristijonas Kaikaris

nera vietos dviem

Debiutiniame Kristijono Kaikario romano “Nėra vietos dviem“ energingas siužetas vyksta Samujuje, vienoje iš Tailando salų ir jos apylinkėse, kitose salose, paplūdimiuose ir vandenyse.

Du nardytojai, italai Luka ir Ema, dėl nežinomos ir paslaptingos priežasties žūsta šalia Ang Tongo nacionalinio parko pakrantės. Jie norvegės Hildės Asker draugai. Mergina taip pat atvyko pailsėti į Tailandą, bet kelionė prasidėjo su nuotykiais – siaučia audra, lėktuvai vėluoja, lagaminai dingsta. Per priverstinę keliavimo pauzę norvegė susipažįsta su amerikiečiu Nikolu Kempu, kaip ir visi, atvykusiuį Tailandą ieškoti saulės ir vandens.

Atrodo, kad pildosi visos Nikolo svajonės ir atostogos taps ypatingai nuostabios. Bet planai keičiasi – Nikolas įsitraukia į savo naujosios pažįstamos Hildės dingusių draugų paiešką ir beieškodamas aptinka tai, kas Žemėje gali sukelti baisią katastrofą. Kristijono Kaikario romano „Nėra vietos dviem“ siužetas pagrindinį herojų nubloškia net į Kazachstaną. Iš ten Nikolas turi pargabenti į Tailandą kai ką, kas yra pavojingiau už narkotikų kontrabandą.

Romano „Nėra vietos dviem“ skaitytojai vienbalsiai pažymi, kad Kristijonas Kaikaris parašė intriguojančią, greitai skaitomą, egzotikos kvapo ir fantastikos elementų turinčią knygą.

Aliuzijos į autentiką, ekspertinį žinojimą, lenktynes ir dinamiką nėra atsitiktinės, nes debiutuojantis autorius Kristijonas Kaikaris yra baigęs medicinos studijas Vilniaus universitete, dirbęs žurnalistu, vadovavęs informacinių technologijų ir aviacijos įmonėms, ilgametis „Formulės–1“ komentatorius, automobilių sporto, slidinėjimo ir povandeninio nardymo entuziastas, gyvenęs JAV, Tailande, Vietname ir Kazachstane, prisiekęs keliautojas ir svajotojas – savo turtingą biografiją papildo kaip rašytojas, debiutuojantis su veiksmo trileriu, kupinu kvapą gniaužiančių nuotykių su mistikos ir fantastikos elementais.

Daugiau naujų knygų