Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Įveiktas nerimas. Sarah Wilson

Amžinai mano. Araminta Hall

Amžinai mano

Užburiantis, tamsus romanas apie aistrą ir maniją, apie sudėtingą santykį tarp tiesos ir to, ką laikome tiesa. Aramintos Hall knyga „Amžinai mano" – tai įtemptas ir šiurpą keliantis psichologinis trileris.

Maikiui teko gerokai pasistengti, kad susikurtų normalų, ramų, nors ir vienišą, gyvenimą po visko, kuriuos patyrė vaikystėje. Tačiau ramu ir vieniša buvo tik tol, kol jis sutiko Veritę. Ji išmokė Maikį mylėti, o jis paskyrė savo gyvenimą tam, kad padarytų ją laiminga. Jis surado nuostabius namus, susirado gerą darbą, lankydamas sporto klubą susikūrė tobulą kūną – tokį, kokio Veritė visada norėjo. Maikis žino, kad kartu jie - neįtikėtinai laimingi.

Maikis ir Veritė susigalvojo ir aistrą kurstantį, uždegantį žaidimą. Jie eidavo į naktinį klubą ir Veritė viliodavo kokį nors nusižiūrėtą vyruką. Kai šis užkibdavo, Veritė duodavo ženklą Maikiui ir šis ateidavo jos gelbėti ir ginti. Tai būdavo karščiausios jų akimirkos...

Tačiau vieną dieną jos baigėsi.

Kai Veritė atstūmė Maikį, šis negalėjo patikėti. Maikis tiki, kad tai – užsitęsęs žaidimas. Veritė neatsiliepia į jo skambučius, neatsako į jo laiškus. Ji sako, kad ketina tekėti už Anguso. O Maikis nesiliauja stebėti Veritės. Jei jis stebės kiekvieną jos žingsnį, tikrai nepraleis slapto ženklo, kuris reikš, kad jau laikas ją gelbėti.

„Amžinai mano" – tai meilės istorija. Maikio meilės istorija.

Romanas „Amžinai mano" tapo portalo „CrimeReads" geriausia 2018 metų knyga, jis liaupsinamas už neįtikėtiną psichologinę įtampą, kurią autorė išlaiko nuo pirmo iki paskutinio puslapio. „Suspense" žanro gerbėjai mėgausis kiekviena romano eilute.

Araminta Hall – britų rašytoja, karjerą pradėjusi kaip žurnalistė paauglių žurnale „Bliss". Ji yra baigusi kūrybinio rašymo studijas ir įgijusi magistro laipsnį. Dėsto kūrybinį rašymą Braitone, kur ir gyvena su vyru bei trimis vaikais.

Daugiau naujų knygų