Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Prezidentas. Andrius Tapinas

Wildcard. Marie LU

Wildcard

Įtraukiantis ir veiksmo kupinas žaidimas Warcross grįžta. Knygos „Warcross. Virtualiosios realybės žaidimas" tęsinyje „Wildcard" amerikiečių jaunimo rašytoja Marie Lu įtrauks skaitytojus į dar grėsmingesnį, pavojų kupiną žaidimą.

Emika vos išgyveno Warcross žaidimo čempionatą. Dabar, kai ji žino tiesą apie žaidimo kūrėjo Hideo naująjį algoritmą, ji nebegali pasitikėti žmogumi, į kurį iki šiol galėdavo atsiremti ir tikėjo, kad jis tikrai yra jos pusėje.

Emika ryžtasi žūtbūt užkirsti kelią žiauriems Hideo planams. Tačiau vos jai pradėjus veikti ima aiškėti nauja grėsmė, tykanti neonu apšviestose Tokijo gatvėse. Kažkas už Emikos galvą žada premiją. Belieka vos keli patikimi žmonės, kuriais dar gali pasikliauti. Tačiau ir jie ima kelti abejonių - saugumas taip pat turi savo kainą.

Įkliuvusi į tikrą išdavysčių voratinklį ir viskuo rizikuodama Emika turi padaryti daugiau nei manė galinti. Kaip toli ji nueis, kad įveiktų vyrą, kurį myli?

Pribloškiančiame istorijos apie Warcross žaidimą tęsinyje „Wildcard" autorė stebina įtampa ir išlaiko ją iki paskutinio puslapio.

Marie Lu (g. 1984 m.) – amerikiečių jaunimo rašytoja. Gimė Kinijoje, tačiau nuo penkerių metų su tėvais gyvena JAV. Baigusi studijas Pietų Karolinos universitete dirbo meno vadove vaizdo žaidimų kompanijoje. Šiuo metu visą savo laiką skiria rašymui, o laisvalaikiu skaito, piešia, žaidžia žaidimus ir mėgsta kalbėtis su savimi.

Rašytoja išgarsėjo pasaulyje sukūrusi „Legendos" trilogiją – „Legenda", „Šlovė", „Pergalė". Pagal šią trilogiją kompanija Lionsgate ketina kurti filmą. Didžiulio populiarumo sulaukė ir jos knyga „Warcross. Virtualiosios realybės žaidimas", pasakojusi apie visą pasaulį užkariavusį žaidimą ir merginą, pažeidusią taisykles, tačiau būtent dėl to patekusią į šio žaidimo kūrėjo akiratį.

Daugiau naujų knygų