Alternatyvioji medicina : mitai ir tiesa. Simon Singh, Edzard Ernst

Alternatyvioji medicina

Sveiki atvykę į alternatyvios medicinos pasaulį. Knyga „Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis" – tai viskas, ką turite žinoti apie alternatyviąją mediciną. O svarbiausia – ar ji iš viso veikia?

Daugybė žmonių tiki alternatyviąja medicina. Pavyzdžiui, princas Čarlzas yra ištikimas alternatyviosios medicinos gynėjas. Tačiau daugelis gydytojų mano, jog tai tiesiog prietarai ir laiko alternatyvius gydymo būdus pinigų švaistymu. Vis dėlto, kaip žinoti, ar šie metodai tikrai gydo? Ar kai kurie iš jų negali būti žalingi?

Galite tai sužinoti profesoriaus Edzard Ernst ir rašytojo bei žurnalisto Simon Singh knygoje „Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis".

Edzard Ernst yra pirmasis pasaulyje netradicinės medicinos profesorius, jis dešimtmetį skyrė kruopštiems alternatyvių gydymo būdų tyrimams. Rašant šią knygą jam į pagalbą atėjo Didžiojoje Britanijoje gerai žinomas mokslo žurnalistas ir kelių bestselerių autorius Simon Singh.

Knyga „Alternatyvioji medicina. Mitai ir tiesa: akupunktūra, homeopatija, chiromantija, gydymas žolelėmis" yra sąžininga, nešališka ir kritiška. Daugiau nei 30 gydymo būdų čia detaliai ištirti ir įvertinti. Tai patys populiariausi netradicinės medicinos metodai: akupunktūra, aromaterapija, refleksologija, chiromantija, žolelės ir kiti. Knygoje „Alternatyvioji medicina" rasite galutinį sprendimą – tai gydymas ar tik apgaulė? Galbūt pagaliau bus atsakyta moksliškai ir pagrįstai.

Edzard Ernst (g. 1948 m.) – gydytojas, tyrinėjantis alternatyviąją mediciną, pirmasis pasaulyje netradicinės medicinos profesorius, anksčiau dirbęs įprastą gydytojo darbą. Studijavo homeopatiją ir išbandė daugybę alternatyvių gydymo metodų. Pasaulyje žinomas kaip mokslininkas, pritaikęs mokslinius bandymus, kad įvertintų alternatyvių gydymo metodų veiksmingumą.

Simon Singh (g. 1964 m.) – populiarus britų žurnalistas, rašantis mokslo temomis, dirbo BBC, turi daktaro laipsnį dalelių fizikos srityje. Už dokumentinius filmus BBC yra gavęs apdovanojimų, taip pat yra kelių bestselerių autorius.

Daugiau naujų knygų