Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Esame tai, ką valgome. Valter Longo

Esame tai, ką valgome. Valter Longo

Esame tai, ką valgome

Žinomo mokslininko Valter Longo knyga „Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo" dieta" atskleis tiesiog revoliucingus autoriaus atradimus, padėsiančius išsaugoti jaunystę, atsikratyti antsvorio ir kovoti su ligomis.

Ilgesnis ir sveikesnis gyvenimas – tai, ką siūlo autorius, pristatydamas tarptautinio pripažinimo sulaukusią programą.

Ar tai, ką valgome, gali lemti, kaip ilgai ir kaip sveikai gyvename? Kliniškai įrodytas atsakymas į šį klausimą yra „taip". Ilgaamžiškumo dieta, kurią siūlo autorius knygoje „Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo" dieta" yra kur kas lengvesnė nei galite pagalvoti. Sukurta programa yra 25 metus trukusių tyrimų rezultatas. Valter Longo tyrinėjo senėjimą, mitybą ir ligas, o ši programa siūlo paprastą sprendimo būdą gyventi sveikai iki pat senatvės.

Visa programos paslaptis yra kiekvienos dienos valgymo planas, kurį rasite knygoje, ir jo derinimas su moksliškai patvirtinta „badavimo" dieta, kurios prireiks vos 3–4 kartus per metus. Ši dieta nesukels badaujant patiriamo silpnumo, mieguistumo ar energijos trūkumo, o leis patirti maisto ribojimo teigiamą poveikį.

„Badavimo" dietą Valter Longo sukūrė po ilgų tyrimų, kurie padėjo nustatyti, kad tam tikra mityba gali suaktyvinti kamienines ląsteles ir paskatinti daugybės organų atsinaujinimą, o tai sumažina diabeto, vėžio, Alzheimerio ir širdies ligų riziką.

Kasdienis valgymo planas, kurį siūlo knygos autorius, daugiausia sudarytas iš nebaltymingų augalinių produktų, kuriuose nėra cukraus, tačiau gausu sveikų riebalų. Derinamas su „badavimo" dieta jis padeda pasiekti nepaprastų rezultatų. Knygoje taip pat rasite 30 nesudėtingų receptų, atitinkančių ilgaamžiškumo dietos principus. Ilgaamžiškumo dieta padės jums:

Atsikratyti antsvorio ir pilvo riebalų;

Kasdieniais, paprastais pokyčiais prailginti gyvenimo trukmę;

Apsisaugoti nuo senstant atsirandančio kaulų retėjimo ir raumenų silpnėjimo;

Sustiprinti atsparumą širdies ligoms, Alzheimeriui, vėžiui ir diabetui.

Valter Longo (g. 1967 m.) – italų kilmės amerikiečių biologas, Ilgaamžiškumo instituto Los Andžele direktorius. Studijuoja senėjimo procesą ir už šiuos tyrinėjimus yra pelnęs apdovanojimų.

Daugiau naujų knygų