Laimingi kartu. Suzann Pileggi Pawelski, James O. Pawelski

Laimingi kartu

Ką daryti, kad žodžiai „gyveno ilgai ir laimingai" būtų apie jus? Knyga „Laimingi kartu: kaip sako, kad pasistengus, pasakas galima paversti realybe.

Pasakose meilė tiesiog nutinka ir tęsiasi amžinai. Tačiau realiame gyvenime ilgalaikę laimę sukuria tik sveiki įpročiai. Knyga „Laimingi kartu", kurią parašė pozityviosios psichologijos ekspertai, vyras ir žmona Suzzan Pileggi Pawelski ir James O. Pawelski, yra pirmoji knyga, kurioje pozityviosios psichologijos principai pritaikomi klestintiems romantiškiems santykiams kurti.

Remdamiesi moksliniais tyrimais ir gyvenimo patirtimi, knygos autoriai padeda rasti ir pasinaudoti tuo, kas geriausia jumyse ir jūsų partneryje. Išmoksite išsiugdyti svarbiausius įpročius, padėsiančius kurti ir išlaikyti meilę. Knygoje „Laimingi kartu: kaip sukurti tvirtus santykius remiantis pozityviąja psichologija" patariama, kaip:

Skatinti sveiką aistrą;

Teikti pirmenybę teigiamoms emocijoms;

Sąmoningai drauge mėgautis patirtimis;

Ieškoti vienas kito stiprybių.

Naudodamiesi lengvais ir net smagiais pratimais, išmoksite sustiprinti partnerystę, sėkmingai pradėsite naujus santykius ar įveiksite atsiradusius sunkumus, iš naujo įžiebsite prigesusią aistrą, o gerą santuoką paversite puikia.

Suzzan Pileggi Pawelski – Pensilvanijos universtete įgijo taikomosios pozityviosios psichologijos magistro laipsnį. Ji yra laisvai samdoma rašytoja ir geros savijautos konsultantė, domisi laimės mokslais ir laimės poveikiu santykiams bei sveikatai. 2010 metais ji parašė straipsnį, kuris ir tapo pagrindu šiai knygai. Rašo tinklaraščius ir straipsnius įvairiems leidiniams apie psichologiją, laimę, santykius. Su vyru veda seminarus ir užsiėmimus poroms visame pasaulyje. Anksčiau yra vadovavusi kelioms reikšmingoms, apdovanojimus pelniusioms viešųjų ryšių kampanijoms, dirbo TV projektų prodiusere.

James O. Pawelski – profesorius, švietimo direktorius Pozityviosios psichologijos centre Pensilvanijos universitete. Drauge su Martin Seligman sukūrė taikomosios pozityviosios psichologijos magistro programą. Tyrinėja ryšį tarp geros savijautos mokslo ir menų bei humanitarinių mokslų. Dažnai kalba įvairiose konferencijose, su žmona veda seminarus.

Daugiau naujų knygų