Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Palaidokite mane po grindjuoste. Pavel Sanajev

Mindfuck meilė. Petra Bock

Mindfuck meilė

„Mindfuck" metodo kūrėja Petra Bock nusitaikė į sudėtingiausią ir jautriausią sritį – meilę. Knygoje „Mindfuck meilė: kodėl patys sau trukdome mylėdami ir kaip tai galime pakeisti" ji padeda atsikratyti neigiamo išankstinio nusistatymo ir moko mėgautis viską užvaldančiu jausmu.

„Aš visada išsirenku netikusį partnerį", „mano svajonių moteris paprasčiausiai neegzistuoja", „man geriau vienam (-ai)". Daugelis mūsų greičiausiai esame ištarę tokią ar panašią frazę ar pažįstame ką nors, kas tai kartoja kone kasdien.

Nėra kitos tokios srities, kuriai skirtume tiek jėgų ir energijos, kaip meilė. O būdami įsimylėję atsiduodame šiam jausmui per daug nemąstydami.

Dr. Petros Bock terminas „Mindfuck" reiškia mintis ir jausmus, kuriais kiekvieną mielą dieną sau kliudome. Tai baimėmis ir abejonėmis grįstos mintys bei jausmai, kurie verčia mus jaustis mažesniais nei esame, nepasitikinčiais savo galimybėmis ir jų neišnaudojančiais ar įtraukia mus į tokius mąstymo modelius, kurie verčia smukti tik žemyn.

Meilės srityje „Mindfuck" pasireiškia tuo, kad patys atsiribojame nuo kitų negatyviomis, depresyviomis mintimis. Knygoje „Mindfuck meilė: kodėl patys sau trukdome mylėdami ir kaip tai galime pakeisti" Petra Bock pasakoja, kaip pritaikyti „Mindfuck" metodą, kad išlaisvinti meilę ar partnerystę nuo neigiamo nusiteikimo. Ji pataria, kaip išeiti iš užburto negatyvaus rato ir išnaudoti visą įsimylėjusio žmogaus potencialą. Juk galiausiai, kai kalbame apie meilę, ribas galime nustatyti tik mes patys.

Daugiau naujų knygų