Pagundų metai. Penny Vincenzi

Pagundų metai

Romanas „Pagundų metai" – trečioji rašytojos Penny Vincenzi trilogijos „Laiko pinklės" knyga. Tai paskutinioji trilogijos dalis, pasakojanti apie Litonų šeimos gyvenimą Niujorke, apie jaunąją kartą, jų kovas dėl valdžios, intrigas ir paslaptis.

Bartė Miler – mergaitė, kurią kadaise dar kūdikystėje iš lūšnynų išgelbėjo ir priglaudė Selija Liton, dabar jau įsitvirtino Niujorke ir valdo daugiau nei pusę Litonų leidybos namų. Užklupus nesėkmėms, šeima ima nerimauti, kad Bartė priims verslo sprendimą, kuris jiems visiems bus pražūtingas. Tačiau ar ji taip pasielgtų?

Įvykiams besirutuliojant ima kilti vis didesnė grėsmė, kad išaiškės metų metus slėptos šeimos paslaptys. Selija Liton jas ilgą laiką akylai saugojo, nes suprato, kad iškilusios į viešumą jos sugriautų daugybę gyvenimų. Ji jau kone penkis dešimtmečius yra elito atstovė, gerbiama literatūros pasaulyje ir visuomenėje, tačiau ši padėtis dabar kasdien tampa vis trapesnė.

Skausminga Selijos dukters Adelės praeitis, žiauri tiesa, kurią tenka priimti jos sūnui Kitui ir daugybė tamsių šešėlių pačios Selijos gyvenime - Litonų šeimos tvirtovės pamatai gali įtrūkti.

„Pagundų metai" yra didinga drama, kuri pagauliai atskleidžia amžiaus dvasią ir toliau pasakoja įtraukiančią Litonų šeimos istoriją.

Šeimos sagų gerbėjai tikrai pamils Litonų šeimą. Trilogijos pirmoji dalis „Ne angelas" pasakoja apie vyriausią šeimos kartą, Pirmojo pasaulinio karo siaubą ir viską nugalinčią meilę. Čia prasideda ir Selijos Liton – visos trilogijos žvaigždės istorija. Antroji trilogijos dalis „Nepaisant išbandymų" supažindina su antrąja karta – Selijos ir jos vyro vaikais, jų gyvenimais, o pasakojimas vyksta Antrojo pasaulinio karo laikais. Paskutinė trilogijos dalis „Pagundų metai" pasakoja apie pasaulį po karo ir didžiausias dėmesys čia skiriamas jauniausiai Litonų šeimos kartai, tačiau Selija išlieka svarbi figūra.

Daugiau naujų knygų