Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Trys Ievos dukterys. Eliof Shafak

Jūsų vidinis laikrodis. Suhas G. Kshirsagar ir Michelle Seaton

Jūsų vidinis laikrodis

Akis atverianti ajurvedos gydytojo dr. Suhas Kshirsagar knyga „Jūsų vidinis laikrodis" aiškina, kiek daug visko priklauso nuo mūsų dienotvarkės. Pagerinti savijautą įmanoma, ir tam nebūtinai reikia vaistų ar dramatiškų gyvenimo būdo pokyčių – gali užtekti pakoreguoti savo dienos ritmą.

Ajurvedos išmintį ir ilgametę gydymo praktiką pasitelkęs S. Kshirsagar knygoje sujungia mokslo tyrimus su senovės Rytų išmintimi, kad padėtų suprasti, kaip pasinaudojus savo vidiniu laikrodžiu ir prie jo prisitaikius, be pastangų numesti svorio, geriau išsimiegoti, veiksmingiau mankštintis, išvengti streso ir tiesiog pagerinti savijautą.

Skamba neįtikėtinai? Tačiau tai įmanoma. Visi žinome, kad vidinis mūsų laikas egzistuoja – nuo jo priklauso tokie procesai, kaip „jet lag" efektas ilgose kelionėse, jis paverčia mus vyturiais ar pelėdomis. Tačiau tik nedaugelis supranta, kaip stipriai vidinis laikas veikia mūsų bendrą savijautą.

Dėl įtempto ir greito gyvenimo dažnai griebiamės netinkamų elgesio modelių – praleidžiame valgymus, sportuojame, kai nutaikome tam laiko, dirbame vėlai vakare, o paskui stengiamės atsigriebti ilgiau miegodami savaitgalį. Tai sugriauna natūralius mūsų ciklus.

Naujausi tyrimai, kurių vis daugėja, įrodo, koks jautrus žmogaus kūnas yra šiems ritmams. Mūsų vidinis laikrodis kontroliuoja kur kas daugiau nei mes įsivaizduojame, ir net mažiausi pokyčiai gali padėti kūnui nebekovoti, o tiesiog be papildomų pastangų suvaldyti svorį, miegą, stresą, energiją ir dar daugiau.

Pasitelkęs ajurvedos išmintį ir mokslą, knygos „Jūsų vidinis laikrodis" autorius siūlo 30-ies dienų holistinį planą, kuris padės susidėlioti dienotvarkę pakeisiančią jūsų gyvenimą. Knygoje pateikiamas ir diagnostinis testas, kuriuo galėsite nusistatyti kūno tipą ir išmoksite prisitaikyti savijautą pagerinančią dienotvarkę sau.

Daugiau naujų knygų