Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Trys Ievos dukterys. Eliof Shafak

Klasta Sicilijoj. Chloė Esposito

Klasta Sicilijoj

Septynios nuodėmingos dienos. Septynios paslaptingos dienos. Septynios dienos pavogti sesers gyvenimą. Karščiu alsuojantis vasariškas britų rašytojos Chloe Esposito romanas „Klasta Sicilijoj" nuneš į intrigų kupiną Sicilijos kasdienybę.

Elizabetė visuomet buvo ta auksinė mergaitė, kuri savo identišką seserį dvynę Alviną palikdavo šešėlyje. Betė turi viską, ko Alvė visuomet troško – pinigų, vyrą, nuostabų kūdikį, prabangų automobilį ir pasakišką vilą Sicilijoje.

Kai Betė pasikviečia Alvę į svečius ir pasiūlo savaitę praleisti saulėtoje Sicilijoje, ši sutinka. Neapykanta seseriai yra viena, bet kas galėtų atsisakyti pajusti bent šlakelį to prabangaus gyvenimo, kuriuo mėgaujasi Betė.

Tačiau paaiškėja, kad kviesdama seserį Betė turėjo numačiusi jai ypatingą užduotį. Seserys dienai susikeičia, kad Betė galėtų ištrūkti nežinant vyrui, tačiau šis trumpas nuotykis baigiasi liūdniau nei galima tikėtis. Betė randama negyva, o Alvė ima mąstyti, jog tai jos galimybė pagaliau gyventi taip, kaip ji nusipelnė. Tačiau šis žaidimas pavojingesnis nei atrodo iš pradžių ir Alvei teks priimti jo iššūkius.

„Klasta Sicilijoje" – šalia šeimyninio pavydo ir Sicilijos karščio atskleidžia Italijos mafijos, samdomų žudikų, meilužių ir korumpuotų dvasininkų istorijas. Knyga lyginamas su „Sekso ir miesto", „Bridžitos Džouns", „Ir velnias dėvi Prada", „Dingusios" istorijomis, tačiau kritikai pabrėžia, jog šis pasakojimas išmone ir charakterių tikrumu lenkia jau minėtus.

Chloe Esposito – 31-erių metų britų rašytoja, gyvena Londone su vyru italu ir jų ketverių metų dukra. Oksfordo universitete įgijo anglų kalbos magistro laipsnį, baigiamąjį darbą rašė apie 19 amžiaus rašytojas feministes. Dirbo anglų kalbos mokytoja ir stiliste. „Klasta Sicilijoj" – pirmasis jos romanas, jau išleistas daugiau nei 20 šalių. Tai pirmoji trilogijos dalis, pagal kurią juostos „50 pilkų atspalvių" kūrėjai jau ketina statyti filmą.

Daugiau naujų knygų