Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Epochų virsmo sūkuriuose. Saulius Grybkauskas, Mindaugas Tamošaitis

Laimė po Dordonės riešutmedžiais. Catherine Isaac

Laimė po Dordonės riešutmedžiais

Britų rašytoja Catherine Isaac pristato pirmą kartą savo tikruoju vardu pasirašytą knygą „Laimė po Dordonės riešutmečiais", kurioje su humoru ir širdį veriančiu tiesumu atskleidžia šeimos dramą.

Džesė su sūneliu Viljamu išvyksta praleisti vasarą Prancūzijos gilumoje, saulės nušviestų Dordonės kalnų papėdėje. Čia Džesės buvęs vaikinas ir Viljamo tėtis Adamas rūpinasi ir valdo nuostabų viešbutį senoje, restauruotoje pilyje.

Prancūzijos kaimas, idiliška vasaros atostogų nuotaika, spalvingi sodai, baseinas, nepakartojamas prancūziškas maistas ir nesibaigiantis vynų sąrašas – visa tai paaštrina pojūčius ir džiaugsmas bei meilė ima rastis netikėčiausiose vietose.

Vis dėlto Džesės tikslas – kad Adamas pamiltų ir pajustų ryšį su savo sūnumi. Tačiau Adamas turi kitų minčių, kitą merginą ir nerodo didelio entuziazmo keisti savo įpročių vien dėl to, kad jo kelyje vėl išdygo Džesė ir Viljamas. Džesės tai nestebina, bet Viljamas greitai ima idealizuoti savo tėvą ir nenori nieko daugiau, tik leisti laiką su juo. Džesė baiminasi, kad Adamas nenuviltų sūnaus ir negali to leisti, nes pati turi paslaptį, kurios nežino niekas, o, svarbiausia, jos sūnus Viljamas.

Nuo sielvarto iki vilties – „Laimė po Dordonės riešutmedžiais" yra romantiška istorija apie moters kovą už savo šeimą, kurios ji net neketina pralaimėti.

Daugiau naujų knygų