Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Epochų virsmo sūkuriuose. Saulius Grybkauskas, Mindaugas Tamošaitis

Mini instrukcija kaip išgyventi be daktarų? Dalia Petrauskaitė

Mini instrukcija

Yra daugybė atvejų, kai negalime apsieiti be medikų pagalbos. Bet taip pat yra daugybė atvejų, kai galime pasveikti patys. Kaip elgsimės, priklauso nuo mūsų pasirinkimo. O rinktis galime, kai žinome.

„Šios knygos atsiradimą lėmė pats gyvenimas. Kai negalit gauti reikalingos kvalifikuotos pagalbos įstaigose, kurios privalo tai daryti, tuomet belieka gydytis patiems. Ir tai, manau, geriausias sprendimas, kurį galime priimti.

Knygą rašiau netekusi paties brangiausio žmogaus savo gyvenime - mamytės. Ji mirė nuo paskirtos per didelės dozės plataus veikimo spektro penicilinų grupes antibiotikų, kurie pažeidė kaulų smegenis ir sukėlė megalobiastinę anemiją. Jai buvo tik paprastas bronchitas. O štai kuo viskas baigėsi... 12 tablečių atėmė mano mamytei gyvybę. Gydytojai buvo nė motais, kad vyresnio amžiaus žmogui išvis negalima skirti antibiotikų! Visiškas abejingumas! O juk mamytė nemirė staiga. Ji dar metus lėtai geso. Nieko nebegalėjau padaryti...

Ir tik praėjus pusantrų metų po jos išėjimo, šiek tiek nurimus netekties skausmui, supratau, kad ne vien gydytoja kalta. Ji atliko savo rolę šioje dramoje ir tiek. Buvo abejinga...

Pranašas Emanuelis: „Ar iš tikro yra vaistas nuo bot kokios ligos? Aš pasakyčiau, jog taip, jei jūs pakankamai išmintingi, kad į mirtį žiūrėtumėte kaip i vaistą.

Kūnas su begaline savo išmintimi žino, ko jam reikia pusiausvyrai išlaikyti. Jūs patys sau esate diagnozuotojai ir patys sau esate daktarai, reikia tik įsiklausyti.

Leiskite jums pasakyti, kad jeigu siela jau pasiruošusi palikti kūną, žmogus, stiprus ir sveikas atletas, gali eiti gatve, o jo širdis staiga ims ir sustos. O jei siela nepasiruošusi išeiti, kūnas išsigydys. Žmogus išgis, tik jei jis pats to panorės."

Taigi, jei norite gyventi ir būti sveiki, ši knyga jums!"

Autorė

Daugiau naujų knygų