Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Epochų virsmo sūkuriuose. Saulius Grybkauskas, Mindaugas Tamošaitis

Panikos priepuoliai. Gintarė Jankauskienė

Panikos priepuoliai

„Panikos priepuoliai" – antroji žurnalistės, komunikacijos specialistės Gintarės Jankauskienės knyga, kurioje daug atviros ir reikalingos informacijos apie tuščiais mitais apipintą sutrikimą.

Psichoterapeutų komentarai, pokalbiai su specialistais, patarimai artimiesiems, savigalbos būdai, atviros išpažintys – knyga „Panikos priepuoliai" kenčiantiems nuo šio sutrikimo padės geriau suprasti save, nebesijausti vienišam su šia problema ir pagerinti savijautą. Panikos priepuolius išgyvenančiųjų artimiesiems knyga suteiks daug svarbios informacijos ir, svarbiausia, padės suprasti, kas vyksta su žmogumi ir kaip galima jam pagelbėti.

Autorė siekė atsakyti į daugybę dažniausiai kylančių klausimų ir pasitelkė dešimt psichikos sveikatos priežiūros bei natūralios gyvensenos specialistų, kurie dalijasi patarimais ir paaiškinimais. Kaip atpažinti panikos priepuolį? Kas priepuolio metu vyksta organizme? Ar šis nerimo sutrikimas paveldimas? Kaip atskirti širdies infarktą nuo labai stipraus nerimo, nes kartais simptomai būna labai panašūs? Koks poilsis geriausias išsekusiai psichikai ir kūnui? Kaip išmokti sustoti, neskubėti ir pasimėgauti dabarties akimirkomis? Kaip auklėti vaiką nuo mažų dienų, kad jo psichika būtų stipri? Kodėl svarbu kasdien rūpintis psichologine šeimos gerove?

Pagrindinė knygos „Panikos priepuoliai" žinutė – daug kas pirmiausia priklauso nuo paties žmogaus. Tą įrodo ir atviros išpažintys tų, kurių gyvenimus iš pradžių griovę panikos priepuoliai pamažu tapo vis labiau valdomi ir galiausiai išvis dingo pakeitus gyvenimo būdą, mąstymą, išmokus iš tiesų mylėti save. Tokios istorijos padės jaustis tvirtesniems ir padėti sau ar kitiems atlaikyti tekusius išbandymus.

Gintarė Jankauskienė – žurnalistė, komunikacijos specialistė. „Panikos priepuoliai. Išsivaduok iš nerimo ir baimių" – antroji jos knyga. Pirmąją knygą „Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų" (2016) G. Jankauskienė parašė pati susidūrusi su nevaisingumu ir neradusi lietuviškos literatūros apie tai, ką išgyvena. Išleidusi knygą nevaisingoms poroms, ji nusprendė įsivaikinti ir dabar su vyru augina dukterį.

Daugiau naujų knygų