Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Ašaros ir pykčio priepuoliai. Aletha Solter

LT virtuvė. Ilona Juciūtė-Čibirkienė

LT virtuvė

Beveik 150 improvizuotų kulinarinio paveldo receptų! + praktiški patarimai, padėsiantys atskleisti lietuviškos virtuvės skonių įvairovę!

„Pagaminti rizotą, lazaniją ar tortilijas turbūt jau moka daugelis. Bet labai dažnai sulaukiu klausimų, kaip gaminti cepelinus arba kaip iškepti varškės spurgytes? Į knygą sudėjau visus atsakymus, patarimus ir idėjas, norėdama kiekvieną įkvėpti išbandyti laiko patikrintus, bet primirštus receptus ir parodyti, kad tikrai nereikia praleisti pusdienio virtuvėje gardžiam naminiam maistui paruošti."

Autorė Ilona Juciūtė-Čibirkienė – profesionali šefė, kulinarinės „TV3" laidos „Virtuvės istorijos" vedėja, tinklaraščių „Skanus gyvenimas" ir „Maisto klubas" kūrėja, dviejų dukrų mama.

„Lietuviška virtuvė. Atrasti iš naujo" – tai knyga visiems, kas vertina iš kartos į kartą perduodamas tradicijas ir kaskart nostalgiškai prisimena mamos su meile gaminto maisto skonį, nori juo dalytis ir mėgautis namie kartu su savo šeima ar svečiais. Knygoje gausu receptų kiekvienam: smaližiams tortas „Napoleonas", „Skruzdėlynas", žagarėliai, o nemėgstantiems saldžiai siūlomos alternatyvos – sūrio spurgytės, bandelės su lašinukais, kibinai ar čeburekai. Taip pat pateikiami jau klasika tapusių lietuvių pamėgtų patiekalų, tokių kaip cepelinai, vėdarai, barščiai, kruopštūs gamybos nurodymai. Knygoje surinkti ir seni geri receptai šventiniam stalui: „Silkė pataluose", šventinis mėsos slėgtainis, vyniotiniai, baltoji mišrainė ir kt.

Daugiau naujų knygų