Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Grėsmė naktyje. Robert Bryndza

Tiesiog klausykitės. Mark Goulston

Tiesiog klausykitės

Ar jūsų gyvenime yra žmogus, kuris niekada nesiklauso, kad ir ką sakytumėte? Atrodo, nors galva į sieną daužyk. Gal tai pavaldinys, kolega, klientas ar vadovas? O gal kas nors iš namiškių: vyras, žmona, tėvas, motina, maištaujantis paauglys sūnus, pikta buvusi žmona ar vyras? Jei tik jums pavyktų pasiekti, kad tas žmogus jus išklausytų, išspręstumėte ir visus nesutarimus.

Perskaitę knygą „Tiesiog klausykitės" tūkstančiai žmonių įgavo pasitikėjimo ir sužinojo, kaip prisibelsti į nesiklausančių žmonių širdis. Praktiškai išmėginti metodai, aprašyti šioje knygoje, išmokys jus pasiekti, kad erzinančios situacijos duotų gerų rezultatų ir baigtųsi maloniais tarpusavio santykiais.

Atsiverskite knygą „Tiesiog klausykitės" ruošdamiesi susitikti su potencialiu klientu darbe ar kai pakibs ant plauko santykiai su mylimu žmogum. Rezultatai jus nustebins!

MARKAS GOULSTONAS – psichiatras, medicinos daktaras, verslo konsultantas, lektorius ir radijo laidos vedėjas. Rašo straipsnius į Harward Business Review, Fast Company, Business Insider, Huffington Post, Psychology Today. M. Goulstono patarimus vertina ir didelės verslo bendrovės, ir Federalinis tyrimų biuras, ir žinoma televizijos laidų vedėja Oprah Winfrey. Jis dažnas žiniasklaidos ir televizijos laidų svečias, tarp jų The Wall Street Journal, Fortune, Newsweek, Time, CNN, „Fox News",, „The TODAY show"..