Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Kartografiniame leidinyje „Karte des Westlichen Russlands“ pasvalietiški vietovardžiai

Naujienos

Sveikiname geriausius bibliotekos lankytojus!

geriausi skaitytojai 2017

Išrinkti ir apdovanoti bibliotekos lankytojai, kurie per praėjusius metus daugiausiai lankėsi, skaitė, rengė, dalyvavo, rėmė ir kitaip prisidėjo prie bibliotekoje ir jos padaliniuose vykstančių kultūrinių veiklų. Geriausiojo vardo šiemet nusipelnė 8 rajono gyventojai, kuriuos vaikų, jaunimo ir suaugusių amžiaus grupėse išrinko miesto ir kaimų bibliotekininkai. Sveikiname mūsų geriausius:

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos VI klasės mokinį Praną Bitiną, kuris per praėjusius metus buvo aktyviausias skaitytojas tarp Pasvalio bibliotekos lankytojų vaikų;

pasvalietį dailininką Arvydą Gudą, kuris, surengęs autorines parodas, dalyvaudamas bibliotekos renginiuose ir sukūręs bibliotekos jaunimo erdvės freską, buvo apdovanotas už gėrio, grožio idėjų puoselėjimą viešojoje bibliotekoje, dvasinių vertybių sklaidą jaunimo tarpe.

pasvalietį skaitytoją Povilą Vaitekūną, kuriam suteiktas Geriausio skaitytojo vardas suaugusiųjų amžiaus grupėje suteiktas už jo ilgametę draugystę su knyga.

Ustukių bibliotekos lankytoją Beną Balčiauską, Ustukių pagrindinės mokyklos  III klasės mokinį, kuris tapo Rajono geriausio 2017 metų skaitytojas vaikų tarpe už meilę knygutėms ir savo kaimo bibliotekai, už žingeidumą ir kūrybiškumą rašant knygelę „Gėris ir blogis“.

Joniškėlietį Faustą Vaičiulį, Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos mokinį, kuris tapo Rajono geriausiu 2017 metų skaitytoju tarp jaunimo už savo meilę knygai ir skaitymui, už savanorystę bibliotekoje, už dalyvavimą ir pagalbą organizuojant renginius.

Ritą Lauraitienę, Pajiešmenių kaimo bibliotekos skaitytoją, kuriai Rajono geriausio 2017 metų skaitytojo vardas tarp suaugusiųjų suteiktas už ilgametį, pastovų skaitymą, pagarbą gimtajam žodžiui, už dalyvavimą ir pagalbą organizuojant renginius.

Žilpamūšio kaimo bibliotekos skaitytoją Emiliją Garlauskienę, kuriai Rajono geriausio skaitytojo-senjoro vardas suteiktas už skaitymą visą  gyvenimą – nuo vaikystės iki šiandienos.

Pušaloto bendruomenės pirmininką Alvydą Kumpauską, kuris apdovanotas specialiu Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos prizu ir Padėkos raštu už ilgametį Pušaloto kaimo bibliotekos rėmimą.

Geriausiųjų apdvanojimo ceremonija surengta balandžio 27 d. per Nacionalinę bibliotekų savaitę. Joje dalyvvo rašytoja, Nacionalnės meno ir kultūros premijos laureatė Giedra Radvilavičiūtė. Geriausių skaitytojų apdovanojimai Pasvalio rajone rengiami kasmet. Galbūt kitąmet šį vardą pelnysite Jūs?

 

 

Nuotraukos