Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Estrados dainininkei Janinai Miščiukaitei atminti

Naujienos

Informacinis renginys „Europe Goes Local“

europeJaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kartu su partneriais kviečia dalyvauti informaciniame renginyje „Europe goes local", kuris vyks kovo 29 d., ketvirtadienį, 14:00–18:00 val. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje (Vytauto Didžiojo a. 7, Pasvalys) Renginyje sužinosite apie tarptautinių ir nacionalinių programų galimybes jauniems žmonėms, jaunimo organizacijoms ir dirbantiems su jaunimu asmenims, turėsite galimybę susitikti su skirtingų organizacijų atstovais, klausytis, kokia buvo jų patirtis ir pirmieji žingsniai įgyvendinant tarptautinius projektus, išbandyti neformaliojo ugdymo metodus ir dalyvauti loterijoje. Registracija vyksta čia.

Renginyje kviečiame dalyvauti vietos jaunimo reikalų koordinatorius, jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų ir institucijų atstovus, vietos bendruomenės jaunimą ir vietos valdžios atstovus.

Renginio programa

14:00–14:15 Renginio atidarymas

14:15–15:00 Susipažinimas ir įvadas į programą

15:00–15:15 Pranešimas „Mano sėkmė su „Erasmus+" nebuvo iš vadovėlio"

15:15–15:30 Pranešimas „Susimoviau. Kas po to?"

15:30–16:00 Interaktyvi jaunimo galimybių kavinė: „Būrimo salonas", „Balta siena" ir kiti siurprizai. Apsilankę kavinėje dalyvaus loterijoje dėl dienos prizo.

16:00–16:20 Projekto „Europe goes local" pristatymas

16:20–17:45 Informacinės dirbtuvės:

- Peršok save! Atrask, kuo šokinėjimas šokdyne yra susijęs su „Erasmus+" programa. Kas padeda susitelkti ir veikti kartu, prisidėti prie bendrystės skatinimo?

- Smegenų joga: ateik ir patirk įvairius mokymosi būdus, atrask sau tinkamiausią. Sužinok, kaip „Erasmus+" programa gali padėti tobulėti.

- Pokalbis su kietakakčiais. Ateik ir išgirsk, kaip kiti užkūrė projektą ir kaip gali savo idėją paversti veiksmu.

17:45–18:00 Erdvė pokalbiams: Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros darbuotojai ir programos „Erasmus+" konsultantai suteiks informacijos, kaip įsitraukti į kitus projekto etapus bei pasinaudoti „Erasmus+" ir kitų programų galimybėmis.

2018 m. „Europe goes local" projekte dalyvauja Jurbarko, Raseinių, Pasvalio ir Skuodo savivaldybės. Projekto veiklos šiose savivaldybėse vyks 2018 m. kovo–gruodžio mėn.

Projekto veiklomis siekiama skatinti pokyčius darbo su jaunimu srityje vietos lygmeniu, sustiprinti jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą savivaldybėse, gerinti aktyvių veikėjų vietos lygmeniu kompetencijas, motyvuoti ir įgalinti projekto dalyvius tarptautiniam bendradarbiavimui, padėti konkrečioms Lietuvos vietovėms įsitraukti į Europos Sąjungos programos „Erasmus+" jaunimo sritį teikiant paraiškas ir gaunant finansavimą projektų įgyvendinimui.

Daugiau informacijos:

Vaiva Ružaitė

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

(8 5) 2507442

Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Dalia Grigaravičienė

Kultūros ir jaunimo skyriaus

Vyresnioji specialistė

Tel. nr. (8 451) 54 134

El. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.