Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Minime Sausio 13-ąją

Naujienos

Informacinio-edukacinio terminalo pristatymas Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentams

IMG 20180307 1530132018 m. kovo 7 d.  Trečiojo amžiaus universiteto Pasvalio skyriaus studentai apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Išbandė informacinį-edukacinį terminalą.

Terminale studentai peržiūrėjo rašytojo M. Katiliškio biografiją, gyvenimo laiko juostą, fotografijų ir vaizdo galeriją. Praktiškai išbandė šias interaktyvias elektronines paslaugas: žaidimą „Pabaik M. Katiliškio kūrinio sakinį...“, dėlionę „Katiliškio kelias“, išsprendė viktoriną apie rašytojo gyvenimą ir kūrybą. Labiausiai studentus-senjorus sužavėjo ir daugiausiai dėmesio sulaukė viktorina, sudaryta iš 10 klausimų. Jie tarėsi, ginčijosi, bet bendrai pasitarę labai gerai išsprendė viktoriną. Už puikų pasirodymą visi studentai buvo apdovanoti originaliais bibliotekos pagamintais knygų skirtukais.

Terminalas – smagi mokymo priemonė ir tiems, kas dar susipažįsta, ir tiems, kas nori įtvirtinti žinias apie mūsų literatūros klasiką. Tad kviečiame visus aplankyti Mariaus Katiliškio atminimo kambarį ir susipažinti su 2017 m. įrengtu nauju informaciniu-edukaciniu terminalu.

Ekskursijos ir nauja pažintinė paslauga – terminalas yra nemokamos. Dėl laiko susitarti kviečiame paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).