Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Rugsėjo mėnesio renginiai

Naujienos

Informacinio-edukacinio terminalo pristatymas kaimų bibliotekininkėms

DSC 01182018 m. vasario 27 d. kaimų bibliotekininkės apsilankė rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Čia buvo surengta ekskursija ir pristatytas informacinis-edukacinis terminalas. Terminale bibliotekininkės išbandė šias interaktyvias elektronines paslaugas: žaidimą „Pabaik M. Katiliškio kūrinio sakinį...“, dėlionę „Katiliškio kelias“, išsprendė viktoriną apie rašytojo gyvenimą ir kūrybą. Terminale taip pat peržiūrėjo rašytojo gyvenimo laiko juostą, fotografijų ir vaizdo galeriją.

Mūsų bibliotekininkės labai uolios ir pastabios, tad tai, ką išgirdo pasakojant apie rašytojo gyvenimo ir kūrybos kelią pritaikė terminale spręsdamos žaidimą, viktoriną ir dėlionę.

Terminalas – smagi mokymo priemonė ir tiems, kas dar susipažįsta, ir tiems, kas nori įtvirtinti žinias apie mūsų literatūros klasiką. Tad kviečiame visus aplankyti Mariaus Katiliškio atminimo kambarį ir susipažinti su 2017 m. įrengtu nauju  informaciniu-edukaciniu terminalu.

Ekskursijos ir nauja pažintinė paslauga – terminalas yra nemokamos. Dėl laiko susitarti kviečiame paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).